TV3 nuotr.

„Bado žaidynės“ kitaip: naujame realybės šou – laukinėmis sąlygomis siekiantys išgyventi broliai

Tikriausiai retas iš mūsų sutiktų atsisakyti visų įmanomų patogumų ir išdrįstų pagyventi taip, tarsi jų niekuomet ir nebūtų buvę. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie norėdami išbandyti savo limitus, laukinėmis sąlygomis gyventų net ir visą mėnesį. Naujas realybės šou per TV6 „Išmesti į nežinią“ nuo šiandien pakvies sekti dviejų tokių nutrūktgalvių brolių pėdsakais. Adrenalino dozė – garantuota!

Neišskiriami broliai bei gamtos mylėtojai Chrisas ir Casey Keeferiai savo gyvenimą paįvairina situacijomis, kurios retkarčiais ima panašėti į pačias tikriausias „Bado žaidynes“. Abu jie tiesiog priklausomi nuo adrenalino ir nuolatinių iššūkių, kuriuos žiūrovai išvys jau šį vakarą.

Kiekvieną realybės šou sezoną broliai pasirenka vis kitą atšiaurią, laukinę gamtos vietovę, kur be jokių patogumų ir reikalingų priemonių siekia išgyventi apie 30 dienų. Įtampa – didžiulė, tačiau jei jiedu nori grįžti į civilizaciją, privalo prisitaikyti prie esamų sąlygų, kad ir kokios beprotiškos jos bebūtų.

Po to, kai yra paliekami vis kitame pasaulio krašte, broliams duodamas trumpas laiko tarpas, per kurį jie turi pasiekti slėptuvę. Jei to padaryti nepavyksta, visa pragyvenimui reikalinga įranga, buvusi slėptuvėje, dingsta. Ir nors broliai visuomet ruošiasi blogiausiam, jie pripažįsta – įvairios virvės, žvejybos reikmenys ir kiti daiktai, kurie padėtų ne tik pragyventi, bet ir susiieškoti maisto, dažnai būna tiesiog gyvybiškai būtini. Deja, net ir laiku pasiekus slėptuvę negalima pasiimti visų daiktų – nuolat tenka rinktis, ką pasiimti kartu, o ką palikti. O tuomet visą mėnesį tenka suktis iš padėties…

Tačiau kad ir kaip sunku bebūtų, broliai Keeferiai neslepia – kiekvieną detalę, kurią žiūrovai mato jų šou, jie išgyvena iš tiesų. „Apsimetinėjimo mūsų DNR nerasite“, – sako Chrisas ir Casey.

Vienas kitą papildydami, broliai savaitgaliais sukurs linksmą, tačiau tuo pat metu ir adrenalino kupiną nuotykių šou, kuriame neužmirš ir svarbiausių gyvenimo vertybių. Abu vyrai įsitikinę, kad tam, jog būtų galima išgyventi atšiauriausiomis sąlygomis, svarbiausia pradėti iš tiesų gyventi. Visa tai jie sieks perduoti ir žiūrovams, besidalindami pagrindiniais savo išmoktais įgūdžiais – nuo to, kaip reaguoti į įvairias gamtos išdaigas, iki to, kaip neturint beveik nieko pasigaminti maisto.

Puikiai pasaulyje įvertintas šou „Išmesti į nežinią“ – nuo šio sekmadienio, savaitgaliais, 20 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: