Baidarių nuoma Aukštaitijoje aktyviam laisvalaikiui

Svajojate apie aktyvų ir nuotykių kupiną laisvalaikį Lietuvos gamtoje? Baidarių nuoma Aukštaitijoje gali būti puikus sprendimas norintiems keliauti per Lietuvos upes bei ežerus, susipažinti su gražiausiomis gamtos vietomis. Sužinokite daugiau apie baidarių nuomą Aukštaitijoje ir atraskite Jums labiausiai tinkamus maršrutus.

Skirtingo ilgio maršrutai

Keliautojai yra labai skirtingi, todėl siūlomi ir skirtingi kelionių maršrutai. Vieni mėgsta ilgas, kelių dienų trukmės kelionės baidarėmis, kiti linkę rinktis trumpesnes, vienadienes keliones. Plačiame maršrutų pasirinkime sau tinkamą kelionę ras kiekvienas. Pristatomos tiek trumpos, kelių valandų kelionės, tiek ilgos su nakvyne. 

Pamirškite kelionių baidarėmis nepatogumus! Be baidarių nuomos dar taip pat teikiamos apgyvendinimo paslaugos jaukiuose sodybų namukuose, kurie tinka tiek mažoms, tiek didelėms kompanijoms, arba stovyklavietėse su palapinėmis. Šiose poilsio vietose galėsite maloniai atsikvėpti ir tęsti savo kelionę kitą dieną su naujomis jėgomis. 

Tai puikus laisvalaikio būdas šeimoms, draugams, kolegoms – keliaudami baidarėmis visada pasisemsite nepamirštamų įspūdžių.

Baidarių nuomos kaina

Baidarių nuomos kaina priklauso nuo baidarės dydžio ir kuriam laikui keliaujate. Galimos vienvietės, dvivietės, trivietės baidarės. Darbo dienomis kainos mažesnės. Į baidarių nuomos kainą įtrauktas transportavimas, įvairios papildomos priemonės. Vaikai iki 6 metų baidarėmis gali keliauti nemokamai, todėl tai puikus sprendimas keliaujantiems su mažais vaikais.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje už prieinamą ir nedidelę kainą! Keliaukite skirtingo ilgio maršrutais ir išvyskite gražiausias Lietuvos gamtos vietas, kurių dar nesate atradę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: