Baigiama Muzikos ir Dailės mokyklų modernizacija

Jau visai netrukus bus baigti Muzikos ir Dailės mokyklų remonto darbai. Pasibaigus nuotoliniam mokymui vaikai sugrįš į atnaujintas mokyklų erdves.

„Stengiamės sudaryti kuo geresnes sąlygas kokybiškam mokinių ugdymui, kurti jaukias, patrauklias erdves mokytis ir mokyti. Tikimės, kad po nuotolinio mokymosi į mokyklas sugrįžę moksleiviai bei mokytojai įvertins Dailės ir Muzikos mokyklose atnaujintas patalpas“, – sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Įgyvendinant Europos Sąjungos ir Savivaldybės lėšomis finansuojamą neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimo projektą „Neformalaus švietimo infrastruktūros tobulinimas Panevėžio mieste“ atliktas kapitalinis Muzikos mokyklos koncertinės salės remontas. Čia išgriautos nenaudojamos pagalbinės salės patalpos, įrengta nauja scena, apšvietimas su elektros instaliacija, vėdinimo, priešgaisrinė ir apsaugos sistema, sena grindų danga pakeista nauja, sienose ir lubose sumontuotos akustinės plokštės. Dailės mokykloje, atlikus patalpos remontą, įrengta fotografijos studija, sumontuotas tinkamas apšvietimas, 360 laipsnių fotografavimo platforma, įsigytas makrofotografijos stalas, fotoaparatų ir kt. Šiuo metu yra perkami įstaigoms trūkstami baldai, fotostudijai reikalinga įranga.

Bendra projekto vertė – 172 tūkst. Projektą planuojama užbaigti iki sausio 30 d.

Komunikacijos skyrius  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: