G. Kartano nuotr.

Baigiamas įgyvendinti tarptautinis projektas „Tiltas“

Šiandien Dailės galerijoje vyko baigiamasis Europos Sąjungos lėšomis įgyvendinamo tarptautinio projekto „Tiltas“ renginys.

„Džiugu matyti jus, susirinkusius į 5-ąjį, baigiamąjį tarptautinio projekto „Tiltas“ susitikimą. Per vienerius metus susitikome keturis kartus, labiau pažinome vieni kitus, dalijomės patirtimi apie bendradarbiavimą tarp sienų. Tikiu, kad šis susitikimas Panevėžyje nebus paskutinis, o tik tąsa pradėtų darbų, juolab, kad ir tema – bendradarbiavimas su kaimynais – labai plati ir įdomi“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Renginyje buvo skaitomi pranešimai apie teisinius iššūkius įgyvendinant tarptautinio bendradarbiavimo projektus, pristatyta ES Piliečių lygybės, teisių ir vertybių programa, svečiai supažindinti su miesto ir regiono kultūros paveldu.

Panevėžio miesto savivaldybė projektą „Tiltas“ įgyvendina drauge su partneriais iš Portugalijos, Ispanijos, Slovėnijos, Latvijos, Čekijos, Bulgarijos, Vengrijos ir Italijos. Projektu siekiama skatinti tvarų regionų vystymąsi, didinant ekonominę, socialinę ir teritorinę pasienio regiono sanglaudą. Projektas vykdomas nuo 2020 m., buvo suorganizuoti 4 tarptautiniai susitikimai Vengrijoje, Italijoje, Bulgarijoje ir Portugalijoje. Tarptautinių susitikimų metu buvo keičiamasi gerąja patirtimi, susijusia su tarptautiniu bendradarbiavimu, pasitelkus ekspertų pagalbą analizuojamos ES programos.

Projektas „Tiltas“ bus įgyvendinamas iki šių metų gruodžio pabaigos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: