Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Baigti Futbolo akademijos „Panevėžys“ sporto bazės dangos įrengimo darbai

Futbolo akademijos „Panevėžys“ sporto bazėje (Elektronikos g. 12) baigti naujos dirbtinės žolės dangos įrengimo darbai. Juos atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Fortera“.

„Panevėžys nuo seno garsėja giliomis futbolo tradicijomis. Didžiuojamės mūsų miesto profesionaliais treneriais, sportininkais, jaunuosius futbolininkus ugdančia akademija „Panevėžys“, reprezentacine miesto futbolo komanda, aktyvia futbolo mėgėjų bendruomene. Tam, kad futbolininkai turėtų kuo geresnes sąlygas treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų, nuosekliai tobuliname miesto sporto infrastruktūrą. Smagu, kad vis gerėjančiomis sąlygomis noriai naudojasi ir ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai “, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Futbolo akademijos „Panevėžys“ sporto bazėje iki šiol futbolininkų naudotą susidėvėjusią dangą pakeitė nauja, 48×21 m matmenų dirbtinės žolės danga, taip pat buvo pakeistas jau susidėvėjęs dangos pagrindas. Atliktų darbų vertė siekia apie 21 tūkst. Eur.

Futbolo akademijos „Panevėžys“ sporto bazėje (Elektronikos g. 12) treniruojasi futbolo akademijos ugdytiniai, reprezentacinė miesto futbolo komanda „Panevėžys“, miesto bendruomenės nariai. Skaičiuojama, kad per dieną čia apsilanko iki 100 sportininkų.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: