Baigti lengvosios atletikos maniežo remontą ieškos naujo rangovo

Panevėžio miesto taryba pritarė sprendimo projektui, kad būtų skelbiamas konkursas lengvosios atletiko maniežo bėgimo takelių dangai įrengti, nes pernai konkursą laimėjęs rangovas atliko tik dalį darbų ir nėrė į krūmus. Todėl liko nepanaudoti valstybės pagal investicijų programą numatyti pinigai, o dabar jų teks ieškoti savivaldybės biudžete.

Lengvosios atletikos maniežo remonto darbams baigti numatoma skirti 220 tūkst. eurų. Niekas iš politikų neabejojo, kad šio sporto objekto remontą būtina baigti, tačiau opozicija norėjo išgirsti, kodėl pernai buvo pasirinktas mažiausią kainą pasiūlęs, niekam tikęs rangovas, kuris savivaldybę paliko ant ledo.

Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna pripažino, jog pernai investicijų programoje maniežo remontui buvo numatyta 340 tūkst. eurų, o paskelbus konkursą du dalyviai pasiūlė didesnę kaina, o mažiausią – 220 tūkst. eurų kainą pasiūliusio rangovo nušalinti nebuvo pagrindo. Anot jo, pats rangovas buvo nurodęs tokią kainą ir įsipareigojęs atlikti visus darbus, todėl dėl netesybų pradėtas teisinis procesas. T.Juknos žodžiais, ir jei naujame konkurse atsirastų rangovas, kuris pasiūlytų darbus atlikti už 100 tūkst. eurų, savivaldybė negalėtų tokio pasiūlymo nepriimti.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *