Balandžio 6-ąją įvykiuose nukentėjo vairuotojai ir pėsčiasis

Balandžio 6-ąją, pirmadienį, Saugaus eismo dieną Lietuvoje, deja, neišvengta ne tik eismo įvykių, bet ir juose nukentėjusiųjų. Per parą policijos pareigūnai, pirminiais duomenimis, užregistravo 36 eismo įvykius, 6-iuose iš jų sužeisti 6 žmonės, tarp jų – mažametis, važiavęs dviračiu. Įvyko 3 įvykiai, kai transporto priemonės susidūrė, vienas atvejis – apvirto motociklas, kitas įvykis – neblaivaus vairuotojo nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio, į eismo įvykį pateko ir neblaivus pėsčiasis. Pirminiais duomenimis, Kaune – 2 eismo įvykiai, Vilniuje – 1.

Po vidurdienio Kaune, Petrašiūnuose, Ateities plente, į kairę (teritoriją) sukęs automobilis „VW Touran“, vairuojamas 41 metų vyro, susidūrė su priešpriešiais važiavusiu „Opel Vectra Station Wagon“, kuris dar kliudė ir kelio atitvarus. Nukentėjo šio automobilio 25-erių vairuotojas (nuvežtas į ligoninę).

Prieš septintą vakaro taip pat laikinojoje sostinėje, Prancūzų gatvėje, 58 metų vyro vairuojamas automobilis „Mazda 626“ atsitrenkė į priekyje važiavusį ir kairėn sukusį motociklą „Kawasaki“. Nukentėjo motociklo 25 metų vairuotojas (nuvežtas į ligoninę), kartu važiavusi 23 metų mergina, pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengė.

Popietę Vilniuje, Justiniškių gatvėje, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, neblaivų pėsčiąjį kliudė 70 metų vyro vairuojamas automobilis „Škoda Fabia“. Į ligoninę nuvežtas 28 metų vyras (nustatytas 2,48 promilės girtumas), jam suteikta būtinoji pagalba.

Prieš pusę šešių vakaro Panevėžio rajone, Gegužinės kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A10 Panevėžys–Pasvalys–Ryga („Via Baltica“ ruožas), tiesiame ruože į priešpriešinio eismo juostą įvažiavo ir, nuo kelio nuvažiavęs, apvirto automobilis „Toyota FJ Cruiser“. Nukentėjo neblaivus 44 metų vairuotojas (1,66 promilės neblaivumas), jis paguldytas į ligoninę.

Prieš septintą vakaro Garliavoje (Kauno r.), Vytauto gatvėje, į kairę (degalinę) sukdamas 59 metų vyro vairuojamas automobilis „Honda CR-V“ nepraleido priešpriešiais tiesiai dviračiu važiavusio berniuko ir susidūrimo neišvengta. Nukentėjo 10 metų berniukas, jis nuvežtas į Kauno klinikas.

Po septintos vakaro Akmenės rajone, Pašakarnių kaime, kelių Naujoji Akmenė–Venta ir Šiauliai–Gruzdžiai–Naujoji Akmenė sankryžoje, pradėdamas važiuoti po sustojimo prieš kelio ženklą „STOP“, neišlaikė pusiausvyros ir su motociklu „Harley Davidson“ apvirto 40 metų vyras (kojos lūžiai, paguldytas į ligoninę).

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo suaugusiųjų pasirūpinti nepilnamečių saugiu dalyvavimu viešajame eisme. Leisdami vaikams važiuoti paspirtuku, dviračiu, nepamirškite prieš tai (iš anksto) priminti saugaus elgesio kelyje taisykles, patys rodykite tik gerą pavyzdį savo atžaloms.

Elkimės atsakingai ir išmintingai, kad mūsų kelionės būtų saugios.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: