Balčikonio gimnazijai 100 metų

Veiklos 100 – metį mini Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija. Tai viena pirmųjų lietuviškų vidurinių mokyklų ,išleidusi nemažą būrį talentingų žmonių bei galinti didžiuotis per tiek metų pasiektais puikiais rezultatais.

Tautiniais drabužiais vilkėdami Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazistai, paleisdami į dangų baltus balandžius paskelbė 100 –to metų gimnazijos jubiliejaus šventės pradžią. Per tiek metų, tiek jau buvusių, tiek dabartinių mokinių entuziazmas sukūrė mokyklą, kuria galima didžiuotis. Gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas, įstaigai vadovaujantis nuo 1990 metų sako, jog tai ypač reikšmingas įvykis ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir visam miestui.

Gimnazija jau ne pirmus metus patenka į geriausių Lietuvos mokyklų dešimtuką, tai anot direktoriaus, dar labaiu įpareigoja visą mokyklos bendruomenę pasitempti. Gimnazistai garsėja ne tik aukštais mokslo rezultatais, bet ir aktyvia veikla visuomenėje.

Minėdama solidų jubiliejų Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija mokyklos fasadą papuošė įspūdingu Saulės laikrodžiu, kurį dovanojo buvę gimnazijos mokiniai. Šis laikrodis simboliškai skaičiuos bėgančius mokyklos metus.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: