Balsavimas baigėsi – rinkėjai ir kandidatai laukia rezultatų

Šiandien Lietuvoje vyko pakartotinis balsavimas Seimo rinkimuose, renkami 68 Seimo nariai vienmandatėse apygardose.

Vienmandatėse apygardose išrenkamas 71 parlamento narys, bet 3 politikai jau laimėjo pirmame ture. Iš viso Seime yra 141 vieta, iš jų 70 Seimo narių buvo išrinkta daugiamandatėje rinkimų apygardoje pagal partijų sąrašus.

Šiandien buvo balsuojama už vieną iš dviejų kandidatų. Rinkimų apylinkės atsidarė 7 valandą ryto ir užsidarė 20 valandą vakaro.

Kandidatai

Nevėžio rinkimų apygardoje antrajame Seimo rinkimų ture kovoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) ir Bronislovas Matelis (išsikėlė pats).

mikuleniene_matelis_nevezio

Vakarinėje rinkimų apygardoje rinkėjai renkasi tarp Arvydo Anušausko (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) ir Povilo Urbšio (išsikėlė pats).

anusauskas_urbsys_vakarine

Aukštaitijos rinkimų apygardoje kovoja Rasa Juknevičienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) ir Guoda Burokienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

burokiene_jukneviciene_aukstaitijos

Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje rinkėjai renkasi Sergejų Jovaišą (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) arba Gretą Kildišienę (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

kildisiene_jovaisa_anyksciai

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: