„Baltijos kelio“ bėgikų sutiktuvėse iš naujo išgyventi istoriniai prisiminimai

Panevėžio rajono savivaldybė liko ištikima ilgametei tradicijai svetingai sutikti ir pagerbti tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ (Vilnius-Ryga-Talinas) bėgikus. Šiemet sutiktuvės vyko rugpjūčio 21 dieną, penktadienį, automagistralės Vilnius–Panevėžys 105-ajame kilometre, šalia Šilų miestelio esančioje Ąžuolų giraitėje, Raguvos seniūnijoje.

Numatytoje vietoje bėgikai, nešini Lietuvos, Estijos, Latvijos ir šiomis dienomis panašų likimą kelyje į nepriklausomybę išgyvenančios Baltarusijos vėliavomis, pasirodė, kaip ir planuota, maždaug 16 valandą. Tarp 30-ies bėgimo dalyvių buvo ir Panevėžio rajono atstovas Tadas Baranauskas iš Velžio.

Su suvenyrais, padėkomis juos pasitiko Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, Raguvos seniūnijos seniūnas Juozas Skorulskis, Šilų bendruomenės vadovė Regina Turulienė, Šilų UDC vadovė Audronė Antanaitienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai, vietos bendruomenės nariai, sporto entuziastai.

Demonstruojant palaikymą tradicinio, šiemet 19-ojo, bėgimo, skirto Baltijos kelio 31-osioms metinėms pažymėti, dalyviams, trumpą jų atokvėpio valandėlę kartu prisimintos ypatingos bendrystės ir vienybės akimirkos, išgyventos prieš tris dešimtmečius ir jungiančios tris Baltijos tautas ir šiandien.

Mero pavaduotojas A. Pocius ir Raguvos seniūnijos seniūnas J. Skorulskis apsikeitė su bėgimo dalyviais Padėkos raštais, simboliniais medaliais.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Garbės narys, ilgametis sutiktuvių renginio entuziastas Pranas Majauskas pasidalino prisiminimais, įkvepiančiomis mintimis.

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija (LBMA) išreiškė padėką Panevėžio rajono savivaldybei už bėgikų palaikymą ir šiltą sutikimą.

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: