Panevėžio sporto centro nuotr.

Baltijos šalių daugiakovių čempionate Panevėžio sporto centro lengvaatletis – penktas

Savaitgalį Taline (Estija) vyko Baltijos šalių daugiakovių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Su stipriausiais Lietuvos, Latvijos bei Estijos lengvaatlečiais Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo Panevėžio sporto centro trenerės Aldonos Dobregienės ugdytiniai Kasparas Bačianskas ir Neda Vidzėnaitė

Septynkovėje jaunimo grupėje Kasparas varžėsi 60, 1000 m bėgimų, šuolių į aukštį ir tolį, 60 m barjerinio bėgimo, rutulio stūmimo bei šuolio su kartimi rungtyse. Kasparas 60 m distanciją įveikė per 7,27 sek., 1000 m – per 3 min. 15 sek. 29, 60 m barjerinį bėgimą – per 8,46 sek., šuolio į aukštį rungtyje peršoko į 1 m 75 cm iškeltą kartelę, šuolio į tolį rungtyje nušoko 6 m 30 cm, šuolio su kartimi rungtyje nušoko 3 m 43 cm, rutulio stūmimo rungtyje distanciją įveikė per 14,54 sek. Kasparas jaunimo grupėje iš lietuvių pasirodė geriausiai, jis surinko 4642 taškus ir užėmė 5 vietą.

Penkiakovėje jaunių grupėje Neda varžėsi 800 m bėgimo, šuolių į aukštį ir tolį, 60 m barjerinio bėgimo bei rutulio stūmimo rungtyse. Sportininkė varžybose pagerino savo asmeninius rezultatus. Suskaičiavus balus Neda užėmė vienuoliktą vietą. Komandinėje įskaitoje Lietuvos komandai atiteko trečia vieta.

Praėjusią savaitę Panevėžyje vyko jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2023“ varžybų III etapas (Joniškio ir Pakruojo miestai), kuriame jauniausi Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai užėmė prizines vietas. Vaikų grupėje šuolio į aukštį rungtyje Austė Mackevičiūtė laimėjo pirmą, o Ignė Stakauskaitė – antrą vietas. 200 m bėgimo rungtyje Liepa Valikonytė užėmė antrą, o Elzė Rasiulytė – trečią vietas. 60 m bėgimo rungtyje Emilija Celiešiūtė iškovojo antrą, o Liepa Valikonytė trečią vietas. Trečias vietas laimėjo Ramunė Telyčėnaitė (500 m bėgimo rungtis),  Ugnė Šteinaitė (rutulio stūmimas), Lėja Sereikaitė (šuolis į tolį).

Jaunučių grupėje pirmas vietas iškovojo Emilija Kropaitė (60 m bėgimas) bei Gabrielė Janušauskaitė (200 ir 600 m bėgimai). Trečią vietą pelnė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje dalyvavusi Gilija Mėlynytė.

Šiose varžybose dalyvavo Aldonos Dobergienės, Rimvydo Smilgio, Kristinos Sabalytės, Remigijaus Jakubausko, Gyčio Krivicko, Brigitos Šiaučiūnaitės ir Viktorijos Barvičiūtės ugdytiniai.