Barbora.lt nuotr.

„Barbora“ plečia teritoriją: prekes į namus galės gauti dar daugiau Panevėžio gyventojų

Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ plečia aptarnaujamą teritoriją Panevėžio rajone – patogiu prekių pristatymu į namus galės pasinaudoti dar daugiau gyventojų. Naujai įtrauktų vietovių gyventojams galios visos apsipirkimo „Barboroje“ naudos ir pasiūlymai, o specialiai šiai progai – ir specialus nuolaidos kodas.

Nuo birželio 16 d. „Barboros“ kurjeris e. parduotuvėje www.barbora.lt užsakytas prekes į namus pristatys ir Vaivadų, Dembavos, Pajuosčio, Oželių, Staniūnų, Vyčių, Velžio, Pažagienių, Liūdynės, Molainių, Plukių, Girelės, Senamiesčio, Veslaviškių gyventojams.

Šių vietovių gyventojai galės naudotis „Barboros“ paslaugomis ir naudomis, kurias taip vertina klientai: prekes gauti tiesiai į namus ir sutaupyti laiko, kasdien atrasti kelis tūkstančius prekių su nuolaida bei pasinaudoti specialiais pasiūlymais ar dalyvauti žaidimuose.

„Norime, kad patogiai ir greitai apsipirkti galėtų dar daugiau Panevėžio gyventojų, todėl nusprendėme išplėsti mūsų aptarnaujamą teritoriją. Prekių pristatymas į namus – populiariausia ir labiausiai klientų vertinama mūsų paslauga, kurią renkasi 99 proc. „Barboros“ pirkėjų. Nuolat tobuliname ir investuojame į šią paslaugą – norime, kad patogus ir poreikius atitinkantis apsipirkimo būdas būtų prieinamas kuo didesnei daliai gyventojų“, – sako „Barboros“ vadovas Andrius Ladauskas.

Naujai prisijungusiems klientams bus prieinamas itin platus – 10-12 tūkst. prekių asortimentas. Jame net 900 prekių yra skirtos vasaros sezonui – tai ir lauko pramogos, apsauga nuo saulės ir vabzdžių, įvairūs maisto produktai iškyloms. „Barboros“ asortimentas plečiamas kiekvieną savaitę, o visai neseniai jis pasipildė šviežiai skintomis ir vazoninėmis gėlėmis

Išplėstose teritorijose „Barbora“ prekes pristatys nemokamai kiekvieną dieną 9-21 val., klientams galios visos „Barboros“ akcijos ir naudingi pasiūlymai. Klientai, nerandantys savo adreso aptarnaujamoje Panevėžio dalyje, kviečiami užpildyti anketą: https://barbora-adresai.barbora.lt/

Gyventojams, kuriems sunku susiplanuoti savo dieną, tačiau norisi apsipirkti greičiau ir patogiau, įprastai veiks „Barboros“ Drive-in paslauga – užsakytas prekes bus galima atsiimti tiesiai į savo automobilį.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: