Baseinui ieškos statybininkų

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė Panevėžio daugiafunkcio sporto ir sveikatinimo centro „Aukštaitija“ rangos darbų viešojo pirkimo vykdymui.  

„Šiandien Taryba priėmė svarbų sprendimą kuriant aukšto lygio sporto objektą. Neabejoju, kad rekonstravus „Aukštaitijos“ sporto kompleksą ir įrengus modernų baseiną, mūsų miesto sportininkams bus sukurtos tinkamos sąlygos siekti rezultatų, o miesto bendruomenė turės modernią ir šiuolaikišką erdvę aktyviam laisvalaikiui“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Rekonstravus daugiafunkcio sporto ir sveikatinimo centrą „Aukštaitija“ bus įrengtas Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus atitinkantis 50 m ilgio 10 takų modernus baseinas. Taip pat planuojama atnaujinti jau esamą 4 takų 25 m ilgio baseiną, įrengti sveikatingumo zoną su sporto salėmis, kineziterapijos kabinetais, kavine bei kt. infrastruktūra. Įrengiant baseiną Savivaldybė yra įsipareigojusi skirti iki 35 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų iš savivaldybės biudžeto.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: