Bausmės vengimas sugeneruoja dar vieną bausmę

Šiaulių apskrities policijos Pakruojo komisariato pareigūnai paskelbė 27 metų Kęstučio Linkaus paiešką, nes vyras vengia atlikti arešto bausmę. Jis nuteistas už kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimą, dėl kurio įvyko eismo įvykis. Praėjusių metų vasario 28 dieną vyras savo automobiliu „VW Golf“ su keturiais kolegomis važiavo iš darbo namų link.

Važiuodamas keliu Kėdainiai-Šeduva, jis privažiavo sankryžą su pagrindiniu keliu Panevėžys-Šiauliai ir, sukdamas į Radviliškį, neįsitikino eismo saugumu, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Polo“ ir su juo susidūrė. Eismo įvykio pasekmės – sužaloti trys kartu važiavę keleiviai, kurių vienas ypač sunkiai. Kęstutis Linkus buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Praėjusių metų spalio 27 dieną Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmai jam skyrė 40 parų areštą Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Nuteistieji, kuriems paskirtas areštas, tačiau nuosprendžio skelbimo metu suėmimas nevykdomas, privalo ne vėliau kaip per septynias dienas po nuosprendžio įsiteisėjimo atvykti į bausmės atlikimo vietą. Lapkričio 17-ąją nuosprendis įsiteisėjo, tačiau šis Pakruojo rajono Draudelių kaimo gyventojas bausmės atlikti neatvyko, apie atvykimo priežastį nepranešė, o gyvenamojoje vietoje pareigūnų nerandamas. Todėl paskelbta jo paieška.

Pareigūnai prašo gyventojų, žinančių Kęstučio Linkaus buvimo vietą paskambinti Pakruojo rajono policijos komisariato vyriausiajam tyrėjui Tadui Lataičiui telefonu (8 673 52046) arba parašyti elektroniniu paštu tadas.lataitis@policija.lt .

Tačiau protingiausia būtų vyrui į policiją ar Šiaulių tardymo izoliatorių atvykti pačiam, nes tam, kuris būdamas nuteistas arešto ar laisvės atėmimo bausme, vengia atlikti paskirtą bausmę, įstatymas numato baudžiamąją atsakomybę – baudą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų. Tad ar verta, vengiant vienos bausmės, sugeneruoti dar vieną?


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: