AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2016-07-13

Bendrovės „Panevėžio energija“ vartotojams nuo liepos mažėja šilumos kainos (video)

Nuo šių metų liepos pirmos dienos mažėja šilumos kaina bendrovės „Panevėžio energija“ vartotojams. Bendrovės vadovai teigia, jog ir toliau plečia pigaus biokuro panaudojimą, tad gali būti, jog vėliau šilumos kaina mažės ir dar labiau.

Šiuo metu biokuras yra net keliskart pigesnis nei gamtinės dujos ar kitas iškastinis kuras. Naudojant brangesnį kurą šilumai išgauti, šildymas bei karštas vanduo taip pat brangsta. Todėl bendrovė „Panevėžio energija“ siekia panaudoti kuo daugiau biokuro bei mažinti šilumos nuostolius, kad vartotojams galėtų pasiūlyti optimaliausią kainą, kuri daugiau nei 3 procentais mažėja jau šį mėnesį.

Modernizuojant bendrovės katilinę jau šį mėnesį pradedamas eksploatuoti ir tik ką pastatytas 12-os megavatų galios vandens šildymo katilas.

Šiuo metu biokuras sudaro 62 procentus viso bendrovėje naudojamo kuro. Pasak Petro Diksos, jei biokuro kaina nekils ir jo panaudojimas įmonėje bus sėkmingai plečiamas, vartotojams šilumos kaina išliks stabili, o gal net ir mažės.

Visą informaciją apie bendrovės „Panevėžio energija“ veiklą, kainas ir paslaugas galima rasti internetiniame puslapyje www.pe.lt.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: