Tado Kontauto nuotr.

Bendruomenės iniciatyva Panevėžio A.Baranausko gatvės pušynėlis tampa puikia laisvalaikio praleidimo vieta (fotogalerija)

Pernai Panevėžio Rožyno bendruomenei laimėjus bendruomenių iniciatyvų konkursą ir įgyvendinus projektą, kuriam iš miesto Savivaldybės buvo skirta 20 tūkst. eurų, buvo sutvarkytos A.Baranausko gatvės pušynėlio prieigos, įrengta vaikų žaidimo aikštelė ir apšvietimas.

Šiemet šiaurinės Panevėžio miesto dalies gyventojai jau gali džiaugtis toliau gražėjančia minėto pušynėlio aplinka ir įrengiama infrastruktūra.

Įgyvendinant dar vieną Rožyno bendruomenės parengtą ir konkursą laimėjusį bendruomenės iniciatyvos projektą šiemet A.Baranausko gatvės pušynėlyje įrengta 100 kvadratinių metrų ploto sveikatingumo ir sporto aikštelė, kuri išklota specialia gumine lauko danga, sumontuoti šeši lauko treniruokliai ir daugiafunkcinis gatvės gimnastikos kompleksas, pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, įrengtas apšvietimas. Pastarajam projektui įgyvendinti savivaldybė skyrė 30 tūkst. eurų.

Vienas iš Rožyno bendruomenės projektų rengimo iniciatorių, Panevėžio miesto tarybos narys Rimantas Narkūnas tikisi, kad ir kitąmet bendruomenės iniciatyvos neliks be palaikymo ir tam tikimasi gauti jau 50 tūkst. eurų.

„Tikimės, kad projektas bus tęstinis ir žmonių užimtumo, sveikatinimo bei laiko praleidimo plėtra pušynėlyje bus tęsiama. Apklausėme žmones, surinkome informaciją ir žinome ko jie nori. Turime įvairiausių minčių, tačiau nenorime jų iš anksto viešinti“,- sakė R.Narkūnas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: