Pradžia Bendruomenės naujienos Bendruomenės pareigūnai aktyvina jaunųjų policijos rėmėjų veiklą

Bendruomenės pareigūnai aktyvina jaunųjų policijos rėmėjų veiklą

1139
0

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Gintarė Šližytė ir Viktorija Aelita Budrienė siekia aktyvinti jaunųjų policijos rėmėjų veiklą, įtraukti jaunimą į prevencines veiklas, integruoti į bendruomenes, kuriant saugią gyvenamąją aplinką, populiarinti policijos pareigūno profesiją. Jos organizavo susitikimus su jaunaisiais policijos rėmėjais.

Jaunieji policijos rėmėjai kūrybiškai aiškinosi teisės aktus, reglamentuojančius policijos ir policijos rėmėjų veiklą. Pasidaliję į komandas, kūrė kryžiažodžius, vadovaudamiesi minėtais teisės aktais. Siekdami sukurti kuo įdomesnį ir sunkesnį kryžiažodį kitai komandai, geriau įsiminė įgytas teisines žinias.

Jaunimui išreiškus norą aktyviai dalyvauti prevencinėse priemonėse, kurių tikslas – kurti saugią aplinką gatvėse, mokyklų prieigose, pasiūlyta ruošti pristatymus šiomis temomis: „Jaunieji policijos rėmėjai“, „Policijos rėmėjai“, „Stok į policiją“, „Prevencinis daiktų žymėjimas“, „Apsaugos priemonės skirtos turtinių nusikaltimų mažinimui“. Susitikimų metu jaunieji policijos rėmėjai, remiantis atitinkamais teisės aktais, ruošia pristatymus ir mokosi tinkamai pristatyti informaciją.

Siekiant patraukliai pristatyti policijos pareigūno profesiją jaunimui, bendruomenės pareigūnės kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais dalyvavo Atvirų durų dienos renginyje, kuris vyko Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Dalyviai susipažino su stojimo ir studijavimo sąlygomis Lietuvos policijos mokykloje ar Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete, taip pat susipažino su policijos darbo ypatybėmis, jiems buvo pristatytos specialiosios priemonės, jaunuoliai bendravo su pareigūnais, stebėjo kinologų su policijos šunimis pasirodymą.

Į susitikimus su jaunaisiais policijos rėmėjais buvo pakviesta Emocinės paramos linijos pagyvenusiems Kupiškio rajono žmonėms administratorė Violeta Šabrinskienė, kuri pristatė linijos veiklą Kupiškio rajone, skatino jaunimą nebūti abejingiems ir ragino dalyvauti bendroje veikloje, kuriant saugesnę gyvenamąją aplinką pagyvenusiems žmonėms.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.