Bendruomenės pareigūnas: kviečiama tapti policininkais

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė susitiko su Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 8a klasės moksleiviais ir jiems išsamiai pristatė policininko profesiją, kasdienį pareigūnų darbą, konsultavo jaunuolius, planuojančius siekti policininko karjeros, pademonstravo specialiąsias priemones, parodė komisariato patalpas: operatyvinį padalinį su vaizdo stebėjimo kameromis, apklausos kambarius, fotografavimo ir filmavimo patalpas.

Moksleiviai domėjosi policijos muziejaus eksponatais, klausė šių daiktų atsiradimo istorijų. Susipažino su ginklų kolekcija, patrulių apranga, skirta riaušėms malšinti, alkoholio tikrintuvu ir kitomis pareigūnų darbo priemonėmis. Vaikus sužavėjo senosios policijos radijo stotelės, jų dėmesį patraukė policijos motociklininko šalmas, kelių policijos patrulio lazdelė, nusikaltėlių savadarbiai ginklai.

Moksleiviai susipažino su kinologu Raimondu. Jis papasakojo apie savo darbą, pademonstravo augintinio Granto paklusnumą, policijos šuns tarnybinę aprangą, parodė šuns dresavimo priemones ir mielai atsakė į mokinių klausimus. Bendruomenės pareigūnė taip pat priminė saugaus eismo taisykles, atšvaitų, dviratininkų šalmų ir šviesą atspindinčių liemenių svarbą.

R. Gustaitienė aiškino, kad, norint tapti geru policininku, reikia būti geru žmogumi – užjaučiančiu, mylinčiu, sąžiningu, darbščiu, pabrėžė, kad būtina išsiugdyti pareigos jausmą, atsakomybę už savo veiksmus ir žodžius, reikia jau mokykloje.

Bendruomenės pareigūnė linkėjo visiems saugių, džiugių ir laimingų dienų, o moksleiviai dėkojo už naudingą informaciją apie policininkų kasdienybę.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: