Bendruomenės naujienosReporteris

Bendruomenių sąjungos konferencijoje – ir policijos pareigūnai

2018-03-03 Panevėžio rajono savivaldybėje įvyko 14-oji bendruomenių sąjungos ataskaitinė konferencija. Joje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nariai Petras Nevulis, Goda Burokienė, mero pavaduotojas Antanas Pocius ir kiti garbūs svečiai, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas V. Sabonis, V. Masiulienė, R. Sutkus – vyriausieji tyrėjai, kurių veiklos teritorija Panevėžio rajonas.

Susirinkimą vedė Panevėžio rajono bendruomenių pirmininkas K. Binkis ir apžvelgė praėjusiųjų metų veiklą. Daug dėmesio skirta bendradarbiavimui su policijos pareigūnais. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas V. Sabonis apžvelgė pareigūnų ir bendruomenių bendrą veiklą gyventojų saugios aplinkos užtikrinimo, saugios kaimynystės kūrimo, smurto artimoje aplinkos mažinimo, saugaus eismo užtikrinimo klausimais, pasidžiaugė, kad vyksta glaudus bendradarbiavimas su Panevėžio rajono savivaldybe, bendruomenėmis.

Apylinkių vyriausieji tyrėjai apibūdino savo veiklą veiklos teritorijose ir supažindino su probleminėmis vietomis Panevėžio rajone.

Buvo apdovanoti Panevėžio rajone vykstančio konkurso „Mūsų kaimo šviesuolis 2017“ trijų nominacijų laureatai.

Karolina Miganovičienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.