Pradžia Bendruomenės naujienos Bernatonių šeimų sporto šventės akimirkos

Bernatonių šeimų sporto šventės akimirkos

1706
0

2017 m. birželio 17 d. 11 val. Bernatonių bendruomenė pakvietė šeimas į „Šeimų sporto šventę“, kuri vyko Bernatonių k. stadione. Tokios nuostabios dienos dar neturėjome! Šeimų sporto šventei oras buvo lyg užsakytas. Visą dieną vasariškai šiltas oras malonino vykusių sporto varžybų dalyvius ir žiūrovus.

Šios šeimų sporto šventės tikslas – skatinti šeimas sistemingai mankštintis, turiningai praleisti laisvalaikį, ugdyti sąmoningumą važiuojant dviračiais. Varžybų metu vyko Panevėžio gyvūnų globos draugijos dresuotų šunų pasirodymai. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai surengė eismo saugumą skatinančią viktoriną. Policijos atstovai šventės dalyvius gausiai apdovanojo atšvaitais, saugaus važiavimo dviračiais atmintinėmis, šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir kitais puikiais prizais. Šeimos jėgas išbandė trenerių Kristinos ir Remigijaus organizuotose įvairiose sporto rungstyse. Susirinkusieji prie vaišių stalo skanavo ant laužo keptų blynų, vaišinosi saldumynais. Šventės dalyviams ir prizininkams įteikti organizatorių įsteigti prizai ir diplomai.

Šiuo renginiu buvo siekiama ne tik supažindinti su aktyviu laisvalaikio leidimu, bet ir skatinti šiltesnius jausmus santykiuose tarp šeimos narių, priminti, kokie jie yra svarbūs vieni kitiems. Ši sporto šventė dar kartą įrodė, kad šeima – didžiausia vertybė.

Bernatonių bendruomenė jau antrus metus iš eilės dalyvaus Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ ir toliau skatins bendruomeniečius saugiai elgtis kelyje, viešins informaciją apie bendruomenėje vykdomas saugaus eismo veiklas.

Ačiū visiems, kurie padėjo finansuojant, organizuojant ir tiems kurie dalyvavo!

Bernatonių bendruomenės tarybos informacija

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.