Besiruošdama naujam LNK sezonui, KK2 vedėja Justė Žičkutė dažė tėvų namą

Pirmąjį KK2 sezoną vedėjos pozicijoje baigusi Justė Žičkutė sako, kad praėję metai buvo kupini naujovių, o šis ruduo merginai ypatingas – studijos universitete baigtos, tad visą laiką KK2 vedėja galės skirti darbui.

„Labai tikiuosi, kad mano pirmasis KK2 sezonas nebuvo prisvilęs blynas. Žinoma, pirmieji filmavimai buvo kitokie, buvo daug galvojimo, kaip geriau viską perteikti, visi judesiai buvo apgalvoti. Dabar viskas kitaip, atsirado daugiau laisvės ir drąsos“, – sako J. Žičkutė.

Paklausta, ar pati žiūri laidas, kuriose filmuojasi, Justė atviravo: „Tikrai pasižiūriu, o visai neseniai peržiūrėjau pirmąsias laidas ir galiu prisipažinti, kad norėjau rankomis užsidengti veidą. Kita vertus, tai rodo, kad progresuoju“.

Justė prisipažįsta, kad nėra tas žmogus, kuris labai jaudintųsi prieš kameras. „Jaudulio prieš kameras nejutau nei pirmojo filmavimo metu, nei dabar jaučiu. Žinoma, kai supranti, kad į tave žiūri tūkstančiai žmonių, įpareigoja, bet visada stengiuosi atsipalaiduoti ir atrodyti natūraliai“, – teigia J. Žičkutė.

Neatsiejama televizijos žvaigždžių dalia – gerbėjai ir žvilgsniai gatvėje. Justė sako, kad daugiausia ją pastebi grįžus į gimtuosius Vėžaičius.

„Kartais pastebiu, kad žmonės mane stebi, kai einu gatve ar parduotuvėje. Bet daugiausia mane atpažįsta gimtinėje. Visai neseniai tėvams padėjau dažyti namą, o kaimynas pamatęs šaukė: „KK2 dažo! Juste, atsisuk, reikia nufilmuoti”. O internete žmonės kiek atviresni – gaunu tikrai daugiau žinučių, stengiuosi į visas atsakyti“, – sako J. Žičkutė.

Justė ypač džiaugiasi, kad KK2 kolektyvas draugiškas bei ją priėmė labai šiltai.

„Esu labai laiminga, kad tenka dirbti komandoje, kurioje yra labai geras mikroklimatas. Pradžioje teko priprasti prie skirtingų žmonių, jų charakterių, tačiau laikui bėgant tapo visi labai gerais draugais. Būna, kad tenka su grimere ir Tomui marškinius išlyginti“, – juokiasi J. Žičkutė.

„Labai džiaugiuosi, kad pradėjau savo karjerą televizijoje su Tomu. Jis yra tikras profesionalas, iš jo kiekvieną dieną galiu išmokti kažko naujo“, – sakė J. Žičkutė, besiruošianti naujam LNK sezonui, kuris prasidės jau rugsėjo 4-ąją.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: