Besiskiepijančiuosius Panevėžyje galima suskaičiuoti ant pirštų

Praėjusią savaitę buvo uždarytas Panevėžio centre Laisvės aikštėje veikęs vakcinavimo centras, kuriame piko metu dirbo iki keturių dešimčių darbuotojų. Dabar jis perkeltas į Panevėžio miesto polikliniką ir norintiems nuo COVID-19 viruso pasiskiepyti panevėžiečiams priimti pakanka dviejų slaugytojų, be to dirbančių ir savo tiesioginį darbą. Mat besiskiepijantiems panevėžiečiams suskaičiuoti pakanka jei ne vienos tai abiejų rankų pirštų.

Panevėžio miesto poliklinikos direktorius Karolis Valantinas sakė, jog dabar norintieji pasiskiepyti yra aptarnaujami nuo 10 iki 16 valandos. Tiesa, per dieną to pageidauja po penkis, septynis, o daugiausiai – 20 žmonių. Tuo tarpu piko metu vakcinavimo centre per dieną buvo paskiepijama iki 1200 žmonių.

„Tai tik mizeris. Vakcinacija yra praktiškai sustojusi. Dauguma žmonių yra pasiskiepiję arba persirgę, be to niekur nebereikia galimybių paso, prasidėjus karui Ukrainoje skiepai atsidūrė vos ne paskutinėje vietoje, todėl ir poreikio jiems nebeliko”,- sakė K.Valantinas.

Paklaustas ar nėra norinčiųjų gauti papildomą stiprinančiąją ketvirtąją vakcinos dozę, K.Valantinas sakė nežinantis, kada tas skiepijimas prasidės, nes dėl jo dar niekas nėra apsisprendęs. Poliklinikos vadovas spėjo, kad naujos papildomos vakcinacijos be rugsėjo nebus.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: