Beveik savaitei pradingęs jaunas Noriūnų gyventojas rastas apleistuose pastatuose

Gruodžio 23-iąją apie 2 valandą nakties iš namų Kupiškio rajone Noriūnuose neva susitikti su draugais išėjo ir negrįžo 2000 metais gimęs vietos gyventojas. Tik gruodžio 29 dieną, į paieškas įsitraukus policijos pareigūnams, jis buvo rastas apleistuose pastatuose tolokai nuo namų. Dingusysis perduotas medikams.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis sakė, jog pradingėlis gruodžio 28-ąją paskambino motinai ir pasakė, jog galimai esąs sumuštas, esantis kažkokiame pastate, tačiau nežinantis, kurioje vietoje jis yra. Po tokio skambučio moteris kreipėsi į policiją, o kitą dieną buvo pradėta aktyvi dingusio jauno vyro paieška.

T.Martinaitis nurodė, jog noriūnietis buvo rastas apleistuose pastatuose, tačiau vietovės, kurioje jie yra, neatskleidė. Anot jo, pirminės apžiūros metu jokių sumušimo žymių nepastebėta, tačiau norint įvertinti jo fizinę ir psichinę sveikatos būklę jis perduotas medikams.

Policijos atstovo žodžiais, bus aiškinamasi noriūniečio dingimo aplinkybės, ar iš namų jis išėjo blaivus, su kuo bendravo, kur tą laiką buvo ir ką veikė.

Noriūnų seniūnijos seniūnė Ingrida Varnytė iš pradžių apie gyventojo pradingimą sakė girdinti pirmą kartą, nes policija apie žmogaus dingimą seniūnijos neinformavo. Šiek tiek pasitikslinusi seniūnė paminėjo, kad dingusysis buvo aptiktas tolokai nuo namų ir jau nebe Noriūnų seniūnijos teritorijoje.

I.Varnytės žodžiais, pradingėlis seniūnijai yra neblogai žinomas, nes ne kartą atidirbinėjo visuomenei naudingus darbus.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: