Biblioteka kviečia gyventojus nemokamai naudotis KET testų sprendimo paslauga

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka pasirašė sutartį su UAB „Driving Ed“, kuri teikia naujausius kelių eismo taisyklių testus mokymo įstaigoms ir organizacijoms.

Per bibliotekos internetinį puslapį užsiregistravę nauji vartotojai gaus po 24 valandas pilnų testų sprendimui nemokamai.

Nuorodą KETBILIETAI rasite kairėje tinklalapio www.panbiblioteka.lt pusėje.

Padeda pasiruošti egzaminui VĮ „Regitra“

KETbilietai.lt padeda būsimiems ir esamiems vairuotojams pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui VĮ „Regitra“. Prisijungę rasite KET testus skirtus dviračio, automobilio, krovininio automobilio, autobuso vairuotojui. Puslapyje yra daugiau nei 1300 klausimų, paruoštų pagal naujas kelių eismo taisyklės bei galiojančius teisės aktus.

Pasiruošite egzaminui greičiau

Naudodamiesi KETbilietai.lt Jūs pasiruošite „Regitros“ egzaminui greičiau, nes programa seka jūsų mokymosi procesą ir jeigu konkretų klausimą atsakėte bent du kartus iš eilės teisingai – jums jau šio klausimo mokantis nebepateikia.

Galite sekti savo rezultatus

Prisijungus prie KETbilietai.lt yra matomi rezultatų grafikai, kurie rodo, kiek temos klausimų jau peržiūrėjote, kiek išmokote ir kiek dar neišmokote. Savo profilyje galite matyti kiekvieno Jūsų spręsto KET testo rezultatą.

Nauji KET testų klausimai

KETbilietai.lt testų klausimai yra paruošti vadovaujantis paskutine galiojančia kelių eismo taisyklių redakcija ir kitais susijusiais teisės aktais. Dauguma KET bilietų klausimų yra panašūs į duodamus per vairavimo teorijos egzaminą VĮ „Regitra“.

Vairavimo bilietų klausimų situacijos yra iliustruotos realiomis foto nuotraukomis arba pieštais paveikslėliais. Prie kiekvieno klausimo yra susijęs KET punktas, o prie sudėtingesnių situacijų – ir paaiškinimas.

KETbilietai.lt testai veikia ir mobiliame telefone.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: