Birželio 23-iąją panevėžiečiai kviečiami į Vasarvidžio (Joninių) šventę (video)

Į Kultūros ir poilsio parke vyksiančią trumpiausios nakties ir ilgiausios dienos šventę – Vasarvidį – panevėžiečiai kviečiami jau šį trečiadienį, birželio 23 d.

„Akivaizdu, kad gyventojai išsiilgę miesto švenčių, renginių, bendravimo, tačiau negalime pamiršti šalyje vis dar galiojančio karantino ir turime laikytis visų nustatytų privalomų saugumo reikalavimų. Jie išlieka tokie patys – svarbu laikytis saugaus atstumo, riboti bendravimą su kitais žmonėmis, laikytis asmens higienos, pasirūpinti nosies ir burnos apsauga. Siekiant išvengti didelių susibūrimų Vasarvidžio šventė šiemet bus kuklesnė nei įprastai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Vasarvidžio šventė bus minima Kultūros ir poilsio parke, amfiteatre prie Nevėžio. Vyks įvairios atrakcijos, magiškų žolynų kilimų paroda, įprastas, tradicinis paparčio žiedo ieškojimas, saulės palydos, skambės gongų muzika. Šventės dalyvius linksmins kūrybinio folkloro grupė „Rugiaveidė“ ir grupė „Subtilu-Z“. Renginį organizuoja Panevėžio bendruomenių rūmai.

Atsižvelgiant į pandemiją šalyje, gyventojams primename, kad renginiuose vis dar privaloma laikytis nustatytų karantino reikalavimų – išlaikyti saugų 2 metrų atstumą, dėvėti veido apsaugos priemones, turint viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginį nevykti.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: