Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Birželio 23-iąją – Vasarvidžio (Joninių) šventė

Birželio 23 d. nuo 17 val.  Panevėžio miesto savivaldybė ir Bendruomenių rūmai kviečia panevėžiečius į Skaistakalnio parką, kur bus švenčiamas Vasarvidis (Joninės).                          

Ką pažadame? Puikiai praleistą laiką.

Nuo 17 val. galėsite apsipirkti mugėje, veiks varduvininkų karčema, senųjų amatų, žolynų kiemai, gyvūnų kiemas. Mažųjų lauks atrakcionai, pasivažinėjimas arkliukais su karieta ar traukinuku.                          

 17.30 val. – vartų (prausimosi) ceremonija. Koncertuos folkloro kolektyvas „Pulkelis“,  meno mėgėjų kolektyvai „Grandinėlė“, „Linas“, „Sidabra“, „Gija“, „Kanapėlė“, „Siaustinis“, Jungėnų kaimo kapela „Vėl gegužio žiedai“ ir kt.

Pievoje bus mėtomi vainikėliai, vyks saulutės sodinimo, žynio ir ugnies ceremonijos. Nuo 20.30 val. scenoje pasirodys balsingieji Violeta Riaubiškytė ir Vilius Tarasovas. Kaip visąlaik bus plukdomi vainikėliai. Ištvermingiausieji nuo 22 val. kojas miklins naktišokiuose su DJ Jovani.

Būkite ne tik šventės stebėtojai, bet ir dalyviai – ant gražia tradicija tapusio Vasarvidžio pyragų stalo padėkite ir savo gaminį. Kviečiamos dalyvauti miesto bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, įstaigos ir įmonės, pavieniai gyventojai. Pasidalinkime išradingais receptais, pavaišinkime ir nustebinkime vieni kitus. Kepėjai varžysis pyragų konkurse dėl šių nominacijų: „Vasarvidžio nakties sapnas“, „Laimės žiedas“, „Vasaros spalvos“, „Lietuviškas istorinis“, „Aukštaičių gardėsis“, „Siurprizas“, „Saldi svajonė“, „Gaivusis“. Būsite apdovanoti padėkomis, diplomais, prizais, dėmesiu. Kepėjai  registruojami el. paštu [email protected]  arba tel. 8 682 46901, 8 698 14970 iki birželio 21 d.

Iki pasimatymo Vasarvidžio šventėje!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button