LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Birželio 26 d. horoskopas 12 zodiako ženklų

Birželio 26 d.  horoskopas 12 zodiako ženklų.

Avinas
Kils noras rizikuoti, eksperimentuoti. Labai vilios romantika, pramogos. Reikėtų vengti aferų. Netikėtų rūpesčių gali sukelti vaikai arba draugai, pažįstami. Regis, net dėl smulkmenų bus nelengva su jais susitarti.

Tauras
Tikėtinas nesusikalbėjimas su kažkuo iš kolegų, partnerių, erzinamos staigmenos ar netikėti pokyčiai. Peržvelkite mitybos įpročius, gyvenimo būdą, o gal ir pasitikrinkite sveikatą. Turbūt pats metas kažką pakeisti.

Dvyniai
Tikriausiai šiandien patirsite ypatingų impulsų. Galite leistis į keistą avantiūrą, nelaikyti liežuvio už dantų ir išlieti susikaupusias pretenzijas ar kt. Jei mėginsite įgelti dominančiam žmogui, tai laukia nepavydėtinas atoveiksmis.

Vėžys
Nors stengsitės būti optimistai, bet pasijusite nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Nerimo kels ir sveikata. Galbūt su įtampa lauksite kažkokio atsakymo, rezultatų, susigalvodami įvairių grėsmių.

Liūtas
Galima žinia iš oficialios institucijos. Jums derėtų vykdyti jau prisiimtus įsipareigojimus, bet tuo pačiu neignoruokite ir galimų ateities planų aptarimo. Išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione, technika susiję reikalai.

Mergelė
Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos ir gerai apsidrausti. Profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos arba priverstinai diegiamos naujovės, ir tai turbūt išmuš jus iš vėžių. Neskubėkite pulti į jas stačia galva.

Svarstyklės
Būsite linkę rizikuoti ir jums gali pasisekti. Tačiau neapsirikite pasirinkdami rizikos objektą bei varžovus. Kažkas gali jus pergudrauti, o tai reikštų nuostolį.

Skorpionas
Jūsų nuotaika, būsena gali būti nekokia. Optimizmo laipsnis sumažės dar labiau, jei pasipils priekaištai iš artimų žmonių. Nemalonios smulkmenos arba nekokia savijauta gali sulaikyti nuo to, ką numatėte atlikti ar įsigyti.

Šaulys
Gana nervingai nusiteikę pradėsite dieną. Kažkas klostysis ne pagal jūsų planą ar įprotį, vers elgtis neįprastai, rizikuoti.

Ožiaragis
Domėsitės profesinėmis, verslo perspektyvomis. Galbūt įsigysite planuotą prekę, sudarysite sutartį. Tačiau galite gauti ir avantiūristišką pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti. Kontroliuokite savo kalbą ir neprovokuokite aštrių reakcijų.

Vandenis
Tai gali būti lemtingų sutapimų ir atsitiktinumų diena. Noriai bendrausite su aplinkiniais, megsite naujas pažintis. Artimam žmogui tai gali visiškai nepatikti. Galimas netikėtas laimėjimas arba kaip tik praradimas.

Žuvys
Tikėtina užduotis, veikla, kuri bus gana sudėtinga ir kebli bei suveiks kaip iššūkis, jūsų jėgų išbandymas. Svarbu išlikti tvirtiems, jeigu atsitiktų kas nors nenumatyta.

Šaltinis:  www.vytautus.com

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button