Biržiečiai laimėjo teisę dalyvauti „Dainų dainelės“ televizijos ture

Vasario 9 dieną biržiečiai, zoniniame konkurse laimėję teisę dalyvauti „Dainų dainelės“ televizijos ture, sėkmingai pasirodė Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, vykusiame konkurse, kurį tiesiogiai transliavo Lietuvos televizija. Per LRT televiziją girdėjome dainuojant „Saulės“ gimnazijos vaikinų ansamblį (mokytoja Danguolė Kazakevičienė), Biržų Vlado Jakubėnpo muzikos mokyklos solistę Hilariją Čeponytę (mokytoja Ieva Morkūnaitė) ir Vlado Jakubėno muzikos mokyklos mergaičių ansamblį (vadovė Jūratė Duderienė). Daininkams konkursui padėjo ruoštis koncertmeisterės Regina Baronienė ir Vijolė Eidukaitė.

Vasario 12 dieną jaunieji dainininkai ir jų mokytojos, koncertmeisterės buvo pakviestos į rajono Savivaldybę. „Dainų dainelės“ dalyviams dėkojo Savivaldybės meras Vytas Jareckas, mero pavaduotoja Astra Korsakienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius, vyriausioji specialistė Lina Vireliūnienė.

Mero pavaduotoja A. Korsakienė kalbėjo, kad moksleivių pasirodymas tokiame konkurse yra labai svarbus: moksleiviai kuria mūsų krašto įvaizdį, pagal juos galima spręsti, kiek puikių jaunų žmonių čia gyvena.

Rajono vadovai linkėjo sėkmės dainininkams, kantrybės ir ištvermės jų mokytojams, atskleidžiantiems mokinių talentus, vedantiems juos muzikos pažinimo keliu. Paklausti, kas labiausiai jaudino televizijos konkurso dieną, mokytojai tvirtino, kad jaudino viskas, ypač neramu buvo dėl mokinių, pirmą sykį dainuojančių pritariant LRT grupei, jaudulys neapleido ir dainininkų.  Gimnazistai juokavo, kad ir duodami interviu po pasirodymo pasakė ne tai, ką norėjo – sutrukdė jaudulys, bet visi sutiko, kad dainuoti, kai vyko tiesioginė televizijos transliacija, buvo įdomi ir svarbi patirtis.

Dainininkams buvo įteiktos saldžios dovanos. O „Saulės“ gimnazistai atsinešė savo dovaną – dainą. Vaikinų atliekama daina prie Magdeburgo salės durų trumpam sukvietė nemažai savivaldybės darbuotojų – retai toks nuoširdus koncertas užklysta į šiuos rūmus.

Vasario 9-osios „Dainų dainelės“ įrašą galima rasti internete, iki pat vasario 16-osios galima balsuoti už mūsų atlikėjus ir galbūt jiems lemti galimybę pasirodyti finaliniame koncerte.

Parengė Biržų rajono savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: