Aukštaitijos naujienosBiržai

Biržiečiai patenkinti reisu „Ryga–Biržai–Daugpilis“

Liepos 10 dieną rajono Savivaldybėje lankėsi estų „LUX Express“ bendrovės direktorius Janno Ritsberg ir pardavimų bei rinkodaros vadovas Justinas Šlopšnys. Į susitikimą „LUX Express“ atstovus pakvietė Savivaldybės meras Vytas Jareckas.

Svečius priėmė meras V. Jareckas ir Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas. Jie padėkojo „LUX Express“ bendrovės vadovams už reisą „Ryga–Biržai–Daugpilis“, kuris sudarė galimybes biržiečiams tris kartus per dieną pasiekti šiuos Latvijos miestus. Iki to laiko jokio tiesioginio maršruto iš Biržų į Latvijos miestus nebuvo. Naujojo maršruto privalumus pajuto ir Biržų turizmo informacijos centro darbuotojai, prekybininkai: į Biržus atvyksta nemažai latvių, norinčių čia įsigyti prekių, pamatyti turistinius objektus.

J. Ritsberg pristatė pervežimų bendrovės planus. Svarbiausi jos siekiai – pervežimų kokybė ir ekonominis efektyvumas. J. Ritsberg sakė, kad tarptautinio pervežimo licenciją minėtam maršrutui jų bendrovė turi įsigijusi iki 2021 metų sausio, tad pusantrų metų maršrutas tikrai bus. Kol kas keleivių juo nestinga. Bendrovės atstovai paaiškino, kad patogiausia bilietą nusipirkti internetu, tada žmogus bus garantuotas, kad autobuse jam yra vieta nuvažiuoti ir grįžti į namus. Užsakant bilietą internetu jo spausdinti nereikės, vairuotojui užteks pateikti asmens dokumentą.

Aptartos galimybės kartu užtikrinti tinkamą Biržų rajono gyventojų pavėžėjimą. J. Ritsberg  domėjosi Biržų autobusų parko reikalais, kitais Biržų rajono savivaldybės gyventojams aktualiais dalykais.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close