Biržietis kirviu ketino užkapoti greitosios medicinos pagalbos automobilį

Policijos įvykių suvestinėje užfiksuotas Migelio de Sarvanteso plunksnos vertas įvykis. Tiesa, šį kartą ne Don Kichotas kovojo su vėjo malūnais, o į šeštą dešimtį įkopęs vyras kirviu puolė greitosios medicinos pagalbos tarnybinį automobilį ir jį apgadino.

Policijos suvestinėje nurodoma, jog kovo 13-osios vakarą apie 21  val. Biržų rajone Gataučių kaime 1968 metais gimęs vyras kirviu tyčia apgadino greitosios pagalbos medikų tarnybinį automobilį. Draudikai paskaičiavo, jog valdiškai mašinai padaryta „sužalojimų” už 379,55 eurų.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Ar greitąją puolęs vyras buvo blaivus ir kodėl jis kirviu užsipuolė medikų mašiną duomenų nėra. Įvykis nebuvo skelbiamas tol, kol draudikai nebuvo apskaičiavę transporto priemonei padarytų nuostolių.

Širvėnos seniūnijos seniūnas Saulius Eigirdas tikino apie įvykį girdintis pirmą kartą, nes apie jį nesidomėjo net vietos žiniasklaida.

Gataučių kaimo seniūnaitė ponia Laima irgi tikino, kad incidento pati nematė ir nieko negirdėjo, tačiau spėjo, jog tai vieno gyventojo, kuris veikiausiai yra grįžęs iš įkalinimo įstaigos, darbas.

„Yra vienas gyventojas, toks negeras. Jis prisigeria, nori į miestą ir kviečiasi greitąją arba policiją. Po Naujųjų metų, atrodo, kad per sausį jis greitąją ir policiją kvietėsi berods 28 kartus. Asmeniškai įvykio nemačiau, bet policija arba greitoji pas jį vos ne kasdien važiuoja”,- pasakojo seniūnaitė Laima.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: