Biržų autobusų parkas turi naują vadovą

Sausio 3 dieną rajono Savivaldybės meras Vytas Jareckas pasveikino naująjį UAB Biržų autobusų parko direktorių Marių Šerną.

V. Jareckas naujam vadovui linkėjo sėkmingai spręsti nemažas įmonės problemas, rasti kalbą su darbuotojais ir juos telkti darbui.

Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas (jis yra ir Biržų autobusų parko bendrovės valdybos pirmininkas) kalbėjo, kad sutartis su naujuoju direktoriumi bus pasirašyta sausio 6 dieną, o sausio 10 dieną Savivaldybė pateiks užduočių sąrašą.

M. Šernas sakė, kad su Biržų autobusų parko veikla jau yra iš dalies susipažinęs, sudėtingą situaciją suvokia ir mato galimybes jai įveikti. Būsimasis direktorius bendrovės darbuotojams jau išdalino anketas, kuriose prašoma įvertinti įmonės veiklą, darbo santykius, atsakyti į klausimus, ko darbuotojai tikisi iš vadovų.

Konkursą į UAB Biržų autobusų parko direktoriaus pareigas laimėjęs Marius Šernas – tikras biržietis, čia gimęs ir augęs. Jam 28 metais. 2015 m. baigė Vilniaus dizaino ir technologijų kolegiją, vežimo kelių transporto technologijos specialybę, šiuo metu neakivaizdžiai studijuoja teisę Panevėžio kolegijoje.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: