Biržų ir Pasvalio rajonuose neužfiksuota nė vienos vagystės

Rugsėjo 27 – spalio 3 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 844 įvykius (praėjusią savaitę – 658), pradėtas 51 (praėjusią savaitę – 51) ikiteisminis tyrimas. Į areštinę pristatyti 34 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (3 – iš negyvenamų patalpų, 1 – iš gyvenamojo namo ar buto, 1 – kita). Viena vagystė įvykdyta Panevėžio mieste, 2 – Panevėžio rajone, 1 – Rokiškio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Biržų ir Pasvalio rajonuose.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo, 1 – dėl plėšimo, 5 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 2 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Rugsėjo 27 – spalio 3 dienomis apskrities keliuose buvo registruoti trys įskaitiniai (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykiai. Juose sužeisti du automobilio vairuotojai, du keleiviai ir du mažamečiai, laukę autobuso stotelėje. Policijos pareigūnai sustabdė 9 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau nei 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Du neblaivūs vairuotojai prie automobilio vairo sėdo Panevėžio mieste, 3 – Panevėžio rajone, 2 – Kupiškio rajone, 2 – Rokiškio rajone.

Rugsėjo 27-ąją Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate tarnybą pradėjo būrys naujų pareigūnų. Keturi iš jų dirbs Kelių policijos tarnyboje, 3 – Patrulių kuopoje, 1 – Pasvalio rajono policijos komisariate, 1 – Biržų rajono policijos komisariate. Panevėžio apskrities policijos viršininkas Rimantas Bobinas jauniesiems kolegoms linkėjo ištvermės, supratingumo bei pozityvumo, taip pat niekada nepamiršti, kad pagrindinė pareigūno misija – padėti žmonėms.

Spalio 2-ąją minėjome Angelų sargų (Policijos) dieną. Šventės išvakarėse, Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis pasveikino policijos pareigūnus profesinės šventės proga, įteikė padėkos raštus. Linkėjo sėkmės tarnyboje ir konstruktyvaus bendradarbiavimo. Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas policijos darbuotojams dėkojo už profesionalų, nuoširdų ir atsakingą darbą, įteikė apdovanojimus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: