Biržų komunalinis ūkis pasiruošęs žiemos darbams

Lapkričio 19 d. Savivaldybės mero kabinete vyko pasitarimas dėl Biržų miesto ir dalies Širvėnos seniūnijos gatvių valymo žiemą. Pasitarimui vadovavo Savivaldybės meras Vytas Jareckas, dalyvavo Savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Giedrius Neviera, vyriausieji specialistai Laimutis Braždžionis ir Renatas Juozėnas, Biržų miesto seniūnė Kristina Undzėnienė ir jos pavaduotoja Justina Pečiukevičiūtė-Pipynė, Širvėnos seniūnijos seniūnas Saulius Eigirdas, Biržų miesto gatvių valymo viešųjų pirkimų konkursą laimėjusios UAB Biržų komunalinio ūkio padalinio vadovė Asta Sadauskienė.

Asta Sadauskienė kalbėjo, kad UAB Biržų komunalinis ūkis visiškai pasiruošęs žiemos darbams: jau dabar mieste pastatytos 65 dėžės su druskos ir smėlio mišiniu, kad visi šaligatvius valantys žmonės galėtų tuo pasinaudoti. Jei tokios dėžės savo kieme pageidautų vienas ar kitas gyventojas, jei daugiabučio gyventojai norėtų, kad jų kiemą valytų Biržų komunalinio ūkio bendrovės darbuotojai, gali kreiptis į bendrovę ir sudaryti šios paslaugos sutartį. Mokėti teks patiems gyventojams.

A. Sadauskienė sakė, kad jų bendrovė įsigijo naują patikimą barstytuvą, kuriuo gatves bus galima tvarkingai barstyti druska, o prireikus, jei druskos neužteks, – ir žvyru.

Praėjusiais metais neprireikė sniego išvežti iš miesto, tačiau šiam darbui, jei sniego bus daug, Biržų komunalinis ūkis ruošiasi.

Sniegą iš miesto gatvių valantys ir gatves barstantys Biržų komunalinio ūkio bendrovės darbuotojai budės visą parą, kad galėtų operatyviai reaguoti į oro pokyčius, staigų snygį ar kelių apledėjimą. Miesto gatvės, stovėjimo aikštelės ir aikštės bus valomos pagal patvirtintus maršrutus ir grafikus, pirmiausia bus valomos pagrindinės miesto gatvės. Visos gatvės turėtų būti baigtos valyti iki 7.30 valandos.

Susitikimo dalyviai kalbėjo: kartais, jei oro sąlygos keičiasi staiga, iki nustatyto laiko gatvių ir šaligatvių valytojai (šaligatvius taip pat valo Biržų komunalinio ūkio darbuotojai)  užtrunka ir iki nustatyto laiko darbų nebaigia. Gyventojų prašoma supratingumo.

Tačiau visi gyventojai, kurie mato netvarkingai valomas ar visai pamirštas nuvalyti miesto gatves, gali skambinti į Biržų miesto seniūniją tel.: 8 671 36 825 ir 8 682 22 152, arba rašyti el. paštu birzai@birzai.lt . Dėl prastai valomų Liepų (Biržų kaime), Tinklų, Alyvų, Ežerėlių, Užtvankos, P. Kalpoko g. (nuo Saločių g. iki Rinkuškių g.) skambinti reikia į Širvėnos seniūniją tel. 8 679 46 202 arba rašyti el. paštu sirvena@birzai.lt .

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: