Biržų meras domisi verslininkų nuotaikomis po karantino

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas apsilankė UAB „Tyla“, susitiko su jos bendrasavininkiais Arūnu Vaitaičiu bei Egidijumi Būtėnu ir vykdančiuoju direktoriumi Dariumi Žymantu. Meras domėjosi, kaip verslo atstovus paveikė karantino laikotarpis, kokiomis nuotaikomis jie gyvena.

„Džiaugiuosi įmonės savininkais, kurie investuoja mūsų rajone ir kuria naujas darbo vietas mūsų krašto gyventojams. Ši įmonė – sėkmingo regioninio verslo pavyzdys. Linkiu jiems sėkmingo verslo, naujų idėjų ir įkurti dar daugiau naujų darbo vietų“, – sakė meras             V. Jareckas.

A. Vaitaičio teigimu, karantino metu viešbutis patyrė nuostolių dėl apgyvendinimo paslaugų ir pateko į nukentėjusių sąrašą. „Buvome priversti atleisti dalį viešbučio darbuotojų, nes nebuvo klientų ir viešbutį teko uždaryti. Tačiau po karantino beveik visi grįžo į darbovietę“, – sakė A. Vaitaitis.

„O medienos versle atvirkščiai: karantino metu statėme naują cechą, padidėjo gamyba ir priėmėme naujų darbuotojų. Šiais metais iš viso įkursime apie 20 naujų darbo vietų“, – kalbėjo E. Būtėnas.

Vizito metu meras susipažino su medienos įmonės gamyba, apžiūrėjo gamybines patalpas bei naujus cechus, apsilankė statomoje katilinėje. Taip pat buvo diskutuota apie mokesčių lengvatų teikimo sąlygas verslui, kuriančiam naujas darbo vietas, didinančiam užimtumą bei investuojančiam Biržų rajono savivaldybėje.

UAB „Tyla“ šiuo metu dirba 218 darbuotojų. Bendrovė iš profiliuoto eglinio tašo gamina medienos gaminius: vasarnamius, sodo namelius, pirtis, saunų kabinas, pavėsines bei garažus. Šiuo metu apie 98 proc. įmonės produkcijos eksportuojama į Airiją, D. Britaniją, Daniją, Graikiją, Japoniją, Italiją, Olandiją, Latviją, Norvegiją, Portugaliją, Šveicariją, Vokietiją ir kitas šalis.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: