Biržų meras lankėsi UAB „Stiklija“

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas apsilankė UAB „Stiklija“, susitiko su įmonės direktore Lyda Sereikiene ir pavaduotoju Mariumi Sereika. Meras domėjosi, kaip verslo atstovus paveikė karantino laikotarpis, kokiomis nuotaikomis jie gyvena.

„Malonu matyti, kad šeimos verslas Biržuose klesti, savininkai svarsto plėtros galimybes, o tai papildomos investicijos ir naujos darbo vietos. Tokia Biržų rajono įmonių situacija ir jų veiklos perspektyvos nuteikia optimistiškai. Džiaugiamės, kad karantinas nepridarė verslininkams nemalonumų“, – sakė meras V. Jareckas.

Pasak M. Sereikos, pagrindiniai verslo partneriai karantino laikotarpiu veiklos nenutraukė, įmonė turėjo užsakymų ir juos vykdė. „Mes esame priklausomi nuo savo užsakovų. 70 proc. produkcijos gaminame biržiečiams, įmonei „Tyla“, o kitą dalį sudaro latvių įmonė ir privatūs užsakymai. Kadangi užsakovai nenutraukė veiklos, tai ir mes turėjome darbo karantino metu“, – sakė M. Sereika.

Meras apžiūrėjo įmonės gamybines patalpas, susipažino su stiklo gamybos procesu bei gaminama produkcija.

UAB „Stiklija“ įkurta 2006 metais. Įmonė gamina stiklo paketus, lakštinį stiklą, veidrodžius, stiklo gaminius ir teikia stiklo apdirbimo paslaugas. Taip pat atlieka įvairių automobilių stiklų keitimo paslaugą.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: