Biržų policijos komisariato šventėje Aplinkos apsaugos departamento pareigūnės pergalė

Spalio 22 dieną Biržų rajone, „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pabiržės pagrindinio ugdymo skyriaus sporto salėje, įvyko renginys skirtas policijos dienai, kuriame stalo teniso varžybų suaugusiųjų grupėje pirmą vietą iškovojo Aplinkos apsaugos departamento (AAD) specialistė Lina Martinkė.

Suaugusiųjų grupėje L. Martinkė rungtyniavo kartu su Panevėžio apskrities Policijos komisariato pareigūnais ir „Atžalyno“ mokyklos atstovais.

Taip pat surengtose teniso varžybose rungėsi ir tenisininkai iš Biržų krašto mokyklų bei svečiai iš visos Panevėžio apskrities.

Varžybos, kurias organizavo Biržų policijos komisariatas, skirtos ne tik Policijos dienai paminėti, bet ir sveikai, aktyviai gyvensenai propaguoti bei skatinti prasmingą laisvalaikio praleidimą.

„Džiaugiuosi, kad kasmetinėse varžybose, buvo nepamirštas draugiškas Aplinkos apsaugos departamento ir Biržų policijos komisariato pareigūnų ryšys. Taip pat, noriu pasveikinti puikiai pasirodžiusius varžovus ir padėkoti policijos pareigūnams už galimybę prisijungti prie gražios iniciatyvos“, – teigia Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos pareigūnė Lina Martinkė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: