Biržų rajone auga vagysčių skaičius

Biržų rajono policijos komisariatas informuoja, kad besitęsiant karantinui, Biržų rajone jau antrą savaitę iš eilės stebimas ženklus vagysčių skaičiaus didėjimas. Vagys grobio nesirenka, vagia viską iš eilės – pradedant metalo laužu, žemės ūkio padargais, dviračiais, žoliapjovėmis, baigiant aukso dirbiniais ir keturračiais.

Pastarosiomis dienomis įvykdytos net kelios vagystės iš automobilių, kuomet išdaužus automobilio langą iš jo pavagiami daiktai, iki šiol tokių vagysčių pasitaikydavo itin retai. Nuo kovo 1 d. iki 22 d. Biržų rajone buvo registruotos 4 vagystės, tuo tarpu nuo kovo 23 d. iki šiandien – net 15 įvairių vagysčių, dauguma – iš įvairių ūkinės paskirties pastatų.

PAREIGŪNAI PATARIA: saugokite savo turtą. Pasidomėkite durų apsaugos naujovėmis (įvairios spynos ir pan.). Tinkamai sutvirtinkite buto duris, įdėkite patikimas spynas, durų sklendę. Užrakinkite duris visais užraktais, netgi keletui minučių išeinate į parduotuvę. Kur begyventumėte, išvažiuodami iš namų sandariai uždarykite langus, balkono duris.

Nakčiai ar išvažiuodami iš namų uždarykite kiemo vartus. Susitarkite su patikimais kaimynais, kad kai jūsų nėra pasaugotų namus, išimtų spaudą iš pašto dėžutės. Įsirenkite bute, gyvenamajame name ar garaže apsauginę signalizaciją.

Gerai apšvieskite kiemą, automobilių stovėjimo aikštelę, ūkinius pastatus. Automobilio salone nepalikite jokių daiktų, net ir trumpam laikui.

Apsidrauskite namų turtą draudimo bendrovėje. Saugodami turtą savo daiktus pažymėkite interneto svetainėje www.pazymetas.lt, tai palengvins nustatyti rasto daikto priklausomybę ir grąžinti jį teisėtam savininkui.

Biržų rajono policijos komisariato informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: