Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos tarybos pirmininke išrinkta Edita Čepokienė

Gruodžio 11 dieną įvyko Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, mero pavaduotoja Astra Korsakienė ir Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas.

Apie nuveiktus darbus kalbėjo Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos tarybos pirmininkė Vida Jasinevičienė. Už indėlį į sąjungos veiklą buvo padėkota jos tarybos nariams, pirmininkei V. Jasinevičienei, aktyviems sąjungos nariams Irenai Misevičienei, Adolfui Jasinevičiui. Bendruomenių sąjungos vadovams padėkas ir dovanas atsiuntė Seimo nariai Viktoras Rinkevičius ir Audrys Šimas.

Buvo išrinkta nauja Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos taryba, tarybos pirmininke balsų dauguma išrinkta Edita Čepokienė.

Kaimo bendruomenių aktyvistus pasveikino meras V. Jareckas. Jis dėkojo savanoriams, kurie kasdien kuria stebuklus savo bendruomenėse, dirba už ačiū. „Ačiū, kad dirbate, kad esate“, – kalbėjo V. Jareckas ir visiems linkėjo gražių švenčių.

Mero pavaduotoja A. Korsakienė padėkojo buvusiai Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos tarybos pirmininkei Vidai Jasinevičienei už jos nuoširdų darbą, rūpestingumą, naujai tarybos pirmininkei palinkėjo suburti darbingą tarybą, dirbti visiems kartu. A. Korsakienė kalbėjo ir apie aktualijas: būtinybę reorganizuoti kaime esančias mokyklas, mažinti bibliotekos filialų skaičių, nes kaime mažėja vaikų, mažėja gyventojų ir skaitytojų bibliotekose. Šių įstaigų išlaikymas yra labai sunki našta rajono biudžetui.

Administracijos direktorius Vidas Eidukas paaiškino, kad būsimų metų savivaldybės biudžete numatyta ženkli suma bendruomenių projektams, kad rajono Savivaldybės administracijoje ketinama įdarbinti specialistą, kuris rūpinsis bendruomenių reikalais, padės joms rengti projektus. Šie sprendimai sulaukė plojimų. V. Eidukas kalbėjo apie kitus visam Biržų kraštui aktualius dalykus, būsimus darbus.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: