Biržų rajono meras domėjosi rajono verslininkų nuotaikomis po karantino

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas apsilankė pramoniniame rajone J. Basanavičiaus gatvėje ir susitiko su E. Bekerio ir A. Klezio įmonių bei UAB „Stepmaster“ ir UAB „Mažoji mechanizacija“ vadovais. Meras domėjosi, kaip verslininkus paveikė karantino laikotarpis, kokiomis nuotaikomis jie gyvena.

„Verslininkų nuotaikos gana geros. Labiausiai juos domino Laužadiškio gatvės būklė. Mes žinome šią problemą ir ją sprendžiame: jau vyksta gatvės remonto projektavimo darbai. Tikimės, jei nesutrukdys karantinas, finansinės problemos, kitais metais ją išasfaltuoti. Džiaugiamės, kad verslininkai nebėga iš Biržų, o plečia veiklą ir kuria naujas darbo vietas. Todėl turime atsižvelgti į jų prašymus ir patenkinti lūkesčius“, – sakė meras V. Jareckas.

Krovinių gabenimu, pervežimais užsiimančios autotransporto įmonės vadovas Edmantas Bekeris patikino, kad prasidėjus karantino laikotarpiui keletas vyresnio amžiaus vairuotojų, esančių rizikos grupėje, bijodami užsikrėsti COVID-19 virusu paliko įmonę ir atsisveikino su darbu. Kiti įmonių vadovai teigia veiklos nestabdę ir darbuotojų karantino metu neatleidę.

„Verslininkai teigia karantino laikotarpiu pajutę klientų srauto mažėjimą, bet tikina didelių nuostolių nepatyrę. Primenu verslininkams, kad Biržų rajono savivaldybės taryba nutarė suteikti mokestinių lengvatų verslui, kurio veikla dėl karantino buvo apribota arba uždrausta Vyriausybės nutarimais. Jie bus atleisti nuo nekilnojamojo turto, žemės bei valstybinės žemės nuomos mokesčių mokėjimo“, – teigia meras.

Verslininkai gali teikti Biržų rajono savivaldybės tarybai nustatytos formos prašymus dėl atleidimo nuo nekilnojamojo, žemės ar žemės nuomos mokesčių. Prašymai su pagrindžiančiais dokumentais priimami iki 2020 m. spalio 1 d.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: