Biržų rajono mero koronaviruso testas – neigiamas

Pirmadienį Biržų rajono merui Vytui Jareckui  buvo atliktas testas dėl koronaviruso ir jis yra neigiamas.

Apie tai šiandien ryte Aukštaitijos naujienų portalui AINA patvirtino pats meras.  „Mano laboratorinių tyrimų atsakymas dėl koronaviruso infekcijos yra neigiamas, – pranešė meras – Prašau visų gyventojų supratingumo. Privalome laikytis karantino reikalavimų, saugoti save ir saugoti kitus”.

Biržų rajono savivaldybės merui Vytui Jareckui buvo atliekamas tyrimas dėl koronaviruso, nes jis kontaktavo su biržiečiu, kuriam nustatytas koronoviruso infekcijos atvejis.

„Visai netyčia Biržuose prekybos centre teko susitikti su pažįstamu asmeniu, kuriam nustatytas koronovirusas ir visuomenės sveikatos centrui jis nurodė mane, tarp asmenų su kuriais kontaktavo. Todėl gavau kvietimą atlikti testą“, – sakė V. Jareckas.

Pranešama, kad koronavirusu susirgęs biržietis iš Norvegijos grįžo kovo 10 d. Kovo 20 d. jis kreipėsi į Respublikinę Panevėžio ligoninę, kur kitą dieną jam buvo atliktas tyrimas ir nustatyta koronovirusinė infekcija.

Respublikinė Panevėžio ligoninė pranešė, kad  pacientas išleistas į namus saviizoliacijai kartu su šeima,  gavus iš jo rašytinį pasižadėjimą pilnai laikytis saviizoliacijos reikalavimų.

Su asmeniu kontaktavę asmenys informuojami.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: