Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Biržų rajono savivaldybė skirs paramą jauniems policijos pareigūnams

2024 m. birželio 13 d. Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Biržų rajono savivaldybė, siekdami įgyvendinti Policijos pareigūnų pritraukimo į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatą trūkstamų specialistų pritraukimo į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato finansavimo  programą, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Numatyta skatinimo programa galės pasinaudoti iš kitos apskrities atvykę užimti laisvas pareigybes pareigūnai ir jauni kolegos, kurie pasirinks savo tarnybos vietą Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariate.

Būtina sąlyga – asmuo turi būti gyvenamąją vietą deklaravęs Biržų rajono savivaldybėje bei joje gyventi ir įsipareigoti ne trumpiau kaip trejus tarnybos metus eiti pareigūno pareigas Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariate.

Planuojama pareigūnus skatinti 6 000 Eur vienkartine išmoka, neatskaičius mokesčių.  Skatinamoji priemonė atvykstančiam tarnauti policijos pareigūnui skiriama ne vėliau kaip per 20 darbo dienų, pasirašius trišalį susitarimą dėl finansavimo teikimo taikant skatinimo priemonę.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Odeta Jukniūtė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: