Biržuose dėl karantino taisyklių pažeidimų nubausti 44 asmenys

Biržų rajono policijos komisariatas informuoja, kad praėjusią savaitę Biržų mieste ir rajone reagavo į 80 pranešimų apie įvairius įvykius.

Pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai: keturi dėl fizinio skausmo sukėlimo, du dėl vagysčių, po vieną dėl neteisėto šaunamojo ginklo laikymo, melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą ir turto sunaikinimo.

Nustatyti 55 administraciniai nusižengimai, iš jų 21 – dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų: 2 neblaivūs dviratininkai, po vieną dėl automobilio vairavimo esant neblaiviam ir transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti, 4 asmenys vairavo automobilius kalbėdami telefonu.

Biržų rajono gatvėse ir keliuose registruoti 2 eismo įvykiai dėl susidūrimo su gyvūnais, žmonės eismo įvykiuose nenukentėjo.

Praėjusią savaitę nustatyti 7 karantino laikymosi taisyklių pažeidimai, nuo karantino pradžios už tokius pažeidimus iš viso nubausti 44 asmenys.

Ilgąjį savaitgalį policija dirbo sustiprintu režimu, aktyviai vykdė prevencines priemones – tikrino ir kontroliavo viešąsias erdves, kapines, jų prieigas, prekybos vietas. Policijos komisariatas konstatuoja, kad Biržų rajono gyventojai ir svečiai gana drausmingi ir neteko taikyti sankcijų nei fiziniams asmenims, nei prekybininkams. Policijos ;pareigūnai tikisi, kad laikydamiesi privalomų nurodymų ir rekomendacijų lengviau bus įveiktas virusas!

Biržų rajono policijos komisariato informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: