Aukštaitijos naujienosBiržai

Biržuose lankėsi Rusijos diplomatai

Ambasados pirmasis sekretorius D. Urvachev apžiūrėjo kapines ir pasiūlė Rusijos Federacijos ambasados pagalbą tvarkant karių palaidojimo vietą.

Šiandien, lapkričio 9 d. Biržų rajono savivaldybėje lankėsi Rusijos Federacijos ambasados Lietuvos Respublikoje pirmasis sekretorius D. Urvachev ir vyresnysis inžinierius F. Gačko. 

Diplomatai kartu su Biržų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Audriu Muku, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiuoju specialistu (paveldosaugos) Dalium Mikelioniu ir Nemunėlio Radviliškio seniūnu Giedrium Kubilium apžiūrėjo Nemunėlio Radviliškyje esančią Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietą.

Ambasados pirmasis sekretorius D. Urvachev apžiūrėjo kapines ir įvertino jų būklę bei pasiūlė Rusijos Federacijos ambasados pagalbą tvarkant karių palaidojimo vietą.

Biržų savivaldybės atstovai padėkojo ir paaiškino, kad Nemunėlio Radviliškio karių kapines, kaip ir kitas Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų karių palaidojimų vietas, Biržų rajono savivaldybė tvarko ir prižiūri savo lėšomis.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.