Biržuose nuo COVID-19 ligos paskiepyta 70 proc. gyventojų

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, pasiskiepijusių nuo COVID-19 ligos Biržų rajono gyventojų  – jau 70%.

Aktyviausiai skiepijasi 35-44 metų (vakcinuota 98,6% šios amžiaus grupės asmenų), 25-34 metų (81,1%), 45-54 metų (79,7%) biržiečiai.

Antrąja vakcinos doze paskiepyta 64,4 % Savivaldybės gyventojų, sustiprinančiąja doze vakcinuota beveik 600 asmenų. Daugiausia skiepyta Pfizer vakcina: šios vakcinos sunaudota 18078 dozių.

Nors skiepijimo darbai nesustoja, epidemiologinė situacija ir toliau išlieka nepalanki, reikalauja susikaupimo ir atsakingo elgesio. Svarbiausia taisyklė, kuria visi privalome vadovautis – likti namuose, jei blogai jaučiamės. Tik taip galime išvengti didesnio viruso plitimo. Taisyklingas kaukių dėvėjimas, rankų higiena, atstumų laikymasis, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas yra pagrindinės taisyklės, kurių turime laikytis, siekdami apsisaugoti patys ir apsaugoti kitus.

Vakcina – efektyviausia šiuo metu turima priemonė nuo sunkių COVID-19 ligos formų ir galimos mirties, tad raginame dar nepasiskiepijusius biržiečius, ypač senjorus, pasinaudoti galimybe vakcinuotis ir tokiu būdu apsaugoti save nuo sunkios ligos. Primename, kad pas nusprendusius skiepytis, tačiau dėl riboto mobilumo negalinčius patekti į vakcinavimo vietą 75 m. ir vyresnius asmenis vykstama į namus.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: