Aukštaitijos naujienosBiržai

Biržuose pradėta J. Nastopkos gatvės rekonstrukcija

Gegužės pradžioje pradėta Biržų miesto J. Nastopkos gatvės rekonstrukcija. Darbų konkursą laimėjo UAB „Biržų ranga“. Pradinė darbų sutarties vertė – 116 tūkstančių eurų. Rekonstrukcijos metu gatvė bus padengta asfaltbetonio danga, padarytos nuovažos į gyventojų valdas, nutiestas kairiosios gatvės pusės šaligatvis, sutvarkyta aikštelė prie kapinių, rekonstruotas gatvės apšvietimas. Sutartyje numatyta, kad darbai bus atlikti per 12 mėnesių su galimybe juos pratęsti dar 12 mėnesių. Tačiau UAB „Biržų ranga“ generalinis direktorius Stanislovas Mačiulskis rajono Savivaldybės vadovams žadėjo, kad bendrovė darbus stengsis atlikti greičiau – iki šių metų lapkričio pradžios.

UAB „Biržų vandenys“ direktorius Rimantas Martinonis  paaiškino, kad daugelis šios gatvės gyventojų savo būstus jau yra prisijungę prie centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklų, o tiems, kas nespėjo prisijungti, tinklų atšakos bus išvedamos į gatvės pakraščius – jei gyventojai norės prisijungti vėliau, nereikės ardyti naujos gatvės dangos. Dėl šių darbų UAB „Biržų vandenys“ sudarė sutartį su gatvės rekonstrukciją atliekančia UAB „Biržų ranga“.

Biržiečių atsiprašome dėl nepatogumų, kuriuos sukels gatvės rekonstrukcija. Tačiau ji buvo būtina ir  čia gyvenančių žmonių, ir kapinių lankytojų patogumui.

Biržų Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button