Biržuose tarptautinės neįgaliųjų dienos renginys

Gruodžio 2d. Biržų „Aušros“ pagrindinėje mokykloje įvyko karate kyokušin klubo „Kamuido“ (vadovas II dan juodo diržo meistras Gintaras Kazilionis ir koordinatorė Laura Misiukonienė ) ir Biržų socialinių paslaugų centro (direktoriaus pavaduotoja Sigita Stapulionytė) organizuotas renginys „Pažinkime vieni kitus!”, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai.

Praleista popietė buvo įsimintina ir pilnos veiklos: Dalyviai su Gintaru Kazilioniu treniravosi sveikos mankštos judesio elementus, suteikusius dalyviams žvalumo ir geros emocijos, važinėjo Lietuvos triračių asociacijos atvežtais triračiais, susipažino su judesio treniruokliu „Eik“. Su Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos vadovu Jonu Dumša žaidė Bocc`ą žaidimą, piešė fraktalus, stebėjo panevėžiečio Žilvino Kliopmano su berno zenenhund veislės šunimi pasirodymą.

Šventę vaikinavo Pasvalio socialinių paslaugų centro dalyvių, Biržų artrito klubo „Atgaiva“  ir bardo Kastyčio Petrylos ir Jūratės Garnelienės nuotaikingas ir šiltas pasirodymas. Šventėje dalyvavo Biržų r. ir Pasvalio r. neįgaliųjų organizacijos, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjunga, Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centras „Viltis“, Pasvalio rajono socialinių paslaugų centras, Lietuvos triračių sporto Asociacija, VŠĮ centras „Eik“

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie sėkmingos popietės organizavimo bei joje dalyvavusiems. Biržų r. savivaldybei už skanų maistą, Biržų “Aušros” pagrindinei mokyklai už suteiktas patalpas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: