Bistrampolio dvaras kviečia Šv. Mišių klausytis neišlipus iš automobilių

Šį sekmadienį, balandžio 26 d. 14 val. panevėžiečiai kviečiami į Šv. Mišias Bistrampolio dvaro aerodrome. Šv. Mišias visi norintys galės stebėti ir klausytis neišlipę iš automobilių, nepažeidžiant karantino reikalavimų.

Atvelykio sekmadienį Bistrampolio dvaras kartu su Karinių oro pajėgų kapelionu kunigu dr. V. Veilentu pakvietė panevėžiečius ir svečius į pirmąsias Drive IN mišias lauke. Tikintieji stebėti Atvelykio mišias buvo pakviesti iš automobilių. Šventos mišios buvo aukojamos Panevėžio rajone, Bistrampolio dvaro aerodrome.

Idėjos sumanytojas kunigas dr. Rimantas Gudelis teigia, kad Vilniuje žmonės kviečiami į DRIVE-IN kino seansus – stebėti filmus iš automobilio, o jie pakvietė sudalyvauti analogiškose šv. Mišiose.

Siekiant užtikrinti saugumą tikinčiųjų prašoma dėvėti apsaugines kaukes, neišlipti iš automobilio. Ribojamas ir žmonių, esančių automobiliuose skaičius. Jų vienoje transporto priemonėje turėjo būti ne daugiau nei du.

Mišių metu aukos renkamos iš muziejaus pasiskolintu įrankiu, kuris buvo naudojamas aukų rinkimui maro metu, siekiant išlaikyti atstumą. Mišių metu surinktos aukos  skirtos medikų apsaugos priemonėms.

Organizatoriai laukia visų atvykstant!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: