Bistrampolio dvare – muzikinis spektaklis operetė „Išsipildžiusios svajonės istorija“

Lapkrčio 8 d. 19 val. Bistrampolio dvare – muzikinis spektaklis operetė „Išsipildžiusios svajonės istorija“.

Visos svajonės išsipildo… Muzikinio spektaklio herojai – paprasta šokėja ir kilmingas grafas, kaip ir daugelis iš mūsų, svajoja: „Kur rasti laimę ir meilę? O suradus, kaip ja patikėti?“ Jie myli, bet klysta ir nepasitiki. Jie praranda vienas kitą, tačiau likimas vis tiek juos suveda. Jų panašumai juos išskiria, bet jų skirtumai juos sujungia. 

Aistringos scenos iš operečių atskleidžia romantišką, šmaikščią, šarmingą ir uždegančią istoriją apie meilę. Juk operetė – tai ne tik žaižaruojanti ir melodinga muzika, operetė – visada dovanoja gražią istorijos pabaigą. Šia Išsipildžiusios svajonės istorija pasidalins charizmatiškas ir artistiškas vokalinis duetas „Bella Vita“, kurio nariai profesionalūs solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Nacionalinio operos teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras).Spektaklyje skamba ištraukos iš Imre Kálmán, Franz Lehár, Johann Strauss ir kt. operečių.

Bilietai platinami ir 1 val. iki renginio – vietoje. Taip pat bilietus galima įsigyti Bilietai.lt kasose arba internete.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: