„Bobų vasara“ sugrįžo į Gitėnų kaimą

Rugsėjo 12 dieną saulė praplėšė debesų skraistę ir savo spinduliais nudžiugino visus, kurie skubėjo į Elvyros ir Egidijaus Grygalių sodybą, esančią Gitėnų kaime. Ten vyko tradicinė Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio organizuojama popietė „Bobų vasara“, kurioje savo eiles skaitė Birutė Vienažindytė- Petrulaitienė, Ilona Mincienė, Jolanta Karaliūnienė. Dainavo Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio folkloro ansamblis „Radasta“ (vadovė Jolanta Karaliūnienė) ir Raguvos romansinis kvintetas „Ilgesys“ (vadovė Kristina Juškienė). Su dovanomis į popietę atskubėjo fotografas Stasys Skrebys ir moterų klubo „Bitės“ narės iš Anykščių rajono, Raguvėlės kaimo (vadovė Regina Zorgevičienė).

Popietės pabaigoje visi ragavo Miežiškių kultūros centro Miežiškių padalinio „Duonos kepėjų“ būrelio (vadovė Rita Gribauskienė) pagamintos tradicinės rudeninės sriubos.

„Pažiūrėki, vasarėlė tau kepurę jau pakėlė ir su paukščiais skrenda į pietus“ skambėjo renginio himnu tapusios Paulinos Kazlaučiūnienės eilės, o šiltos dalyvių padėkos tapo pačiu geriausiu darbo įvertinimu renginio organizatoriams ir sodybos šeimininkams.

Straipsnio autorė: Jolanta Karaliūnienė

Nuotraukos: Dovilės Imbrasaitės


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: