„Bolt“ parama: dovanoja elektrinius paspirtukus ir nemokamas keliones medikams

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ Santaros klinikų medikams padovanojo 10 elektrinių paspirtukų. Tokia prieš Kalėdas įteikta dovana siekiama palengvinti su COVID-19 pandemija kovojančio medicinos personalo kasdienybę.

Ligoninei padovanoti Ninebot SE4 modelio elektriniai paspirtukai, 2019/2020 m. sezoną naudoti įvairiose šalyse. Netrukus įmonės paspirtukų parkas bus atnaujintas naujos kartos transporto priemonėmis, todėl dalį ankstesnių modelių nuspręsta paskirstyti „Bolt“ padaliniams visoje Europoje ir jas išdalinti kaip paramą šalių ligoninėms. „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta sako, kad Santaros klinikos su džiaugsmu priėmė šią kalėdinę dovaną.

„Šiemet neabejotinai didžiausi mūsų herojai yra medikai. Vis ieškome būdų, kaip palengvinti jų darbą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Santaros klinikos išsidėsčiusios išties didelėje teritorijoje, tad elektriniai paspirtukai medicinos personalui padės šiuos atstumus įveikti operatyviai, saugiai ir svarbiausia – tausojant jėgas. Daliai personalo galbūt tai taps ir transporto priemone, padedančia keliauti į darbą ar iš jo grįžti namo. Tikime, kad elektriniai paspirtukai taps kasdieniais mūsų herojų pagalbininkais šiame titaniškame darbe“, – atkreipia dėmesį E. Balta.

Medikams vėl dovanos „Bolt“ keliones

Elektriniai paspirtukai – ne vienintelė „Bolt“ dovana šalies medikams. Jau pirmojo karantino metu Vilniaus medikai nemokamai galėjo keliauti į darbą ir iš jo naudodamiesi pavežėjų paslaugomis. Nemokamos kelionės medicinos personalui atnaujinamos – šįkart „Bolt“ dovanoja kelionių už 5 tūkst. eurų, o jomis galės naudotis ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų ligoninių darbuotojai, taip pat – Raudonojo Kryžiaus savanoriai, jau Kūčių dieną pradėsiantys teikti pagalbą medicinos įstaigoms, kuriose kritiškai trūksta personalo pagalbiniams darbams atlikti.

„Per pirmąjį karantiną medikai aktyviai naudojosi galimybe į gydymo įstaigas keliauti nemokamai – per pavasarį buvo atlikta apie 2000 tokių kelionių. Todėl, matydami itin sudėtingą situaciją sveikatos sektoriuje, pervargusį sveikatos sektoriaus personalą, nusprendėme dar kartą skirti tam tikrą įmonės biudžeto dalį, kuria bus kompensuotos jų ir pagalbinio personalo kelionės su „Bolt“ pavežėjais“, – sako „Bolt“ Lietuvoje vadovas Andrius Pacevičius. 

Atskiras dėmesys vienišiems senjorams ir vaikams

Per pandemiją dar labiau paaštrėjus senjorų vienišumo problemai, „Bolt“ prisidėjo ir prie Raudonojo Kryžiaus organizuojamo projekto „Šilti apsilankymai“. Projekto metu Raudonojo Kryžiaus savanoriai nuolat bendrauja su vienišais senjorais. Per pasaulinę pandemiją šių savanorių darbas įgijo dar didesnę prasmę – senjorams vežamas maistas, vaistai, o parodytas nuoširdus dėmesys praskaidrina jų vienatvę. Bendradarbiaujant su šia iniciatyva, „Bolt“ padengia dalį Raudonojo Kryžiaus savanorių kelionių penkiuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

„Bolt“ parama šiemet pasiekė ir organizaciją „Gelbėkit vaikus“. Pusę pagalbai reikalingos sumos įmonė skyrė iš savo biudžeto, o kitą pusę – „Bolt“ klientai: kviesdami vairuotoją, klientai galėjo pasirinkti specialiai šiai organizacijai remti skirtą pavežėjų kategoriją. Kelionės kainos dalis atiteko „Gelbėkit vaikus“, kuri šiemet paramą skyrė vaikų užimtumu, pagalba mokantis, maitinimu bei socialinių įgūdžių gerinimu besirūpinantiems vaikų dienos centrams.

„Džiaugiuosi, kad net sudėtingu laikotarpiu randame būdų paremti jautrias visuomenės grupes ir joms pagalbą teikiančias organizacijas. Prie iniciatyvų noriai prisideda ir gausus būrys mūsų klientų, tad viliuosi, jog kitąmet taip pat rasime būdų bendromis pastangomis padėti tiems, kam to labiausiai reikia“, – pabrėžia „Bolt“ vadovas Lietuvoje A. Pacevičius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: